برنامه‌های هفته ملی کودک در مازندران اعلام شد

مدیر کل کانون پرورش فکری مازندران از اعلام200 برنامه‌، ویژه هفته ملی کودک در مازندران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران، محمدعلی یزدان شناس با اعلام برنامه‌ های شورای هماهنگی برنامه‌های روز جهانی و هفته ملی کودک در مازندران اظهار کرد: 12 الی17 مهرماه با شعار «آینده ساختنی است» بیش از 200 برنامه در استان اجرا می شود.

وی افزود: در همین خصوص ضمن  برگزاری جلسه شورای هماهنگی برنامه‌های روز جهانی و هفته ملی کودک در مازندران که با حضور نمایندگان دستگاه‌های مرتبط در حوزه کودک برگزار شد؛ نسبت به اجرای فعالیت‌های این هفته در سراسر مازندران برنامه‌ریزی شد.

مدیر کل کانون پرورش فکری مازندران اظهار داشت: بیش از 200 عنوان برنامه ویژه این ایام، پیش بینی شده است که با توجه به تقارن با ماه محرم و صفر برنامه‌های هفته ملی کودک امسال متناسب با این ایام و با رویکرد اربعین حسینی برگزار می‌شود.

 این مسوول در ادامه یادآور شد: با توجه به شیوع ویروس کرونا تمام برنامه‌های این کانون در هفته ملی کودک با رویکرد تولید محتوای مجازی و برگزاری نشست‌ها و فعالیت‌های مجازی صورت خواهد گرفت.

یزدان شناس، آغاز به کار برنامه ترکیبی چرخ و فلک در استودیو آفرینش کانون مازندران-  برگزاری مهرواره قصه گویی آفرینش- برگزاری مهرواره دست سازه‌ها- اجرای طرح تجلیل از فرزندان شهدای مدافع حرم در هفته ملی کودک- اجرای طرح هر روز با کتابهای تمیم- اجرای طرح مونولوگ خوانی عاشورایی(براساس قهرمانان عاشورا) و اجرای طرح نمایشنامه خوانی به صورت زنده(لایو) را برخی از برنامه‌های شاخص این کانون در هفته ملی کودک عنوان کرد.

 

عضویت شورای هماهنگی برنامه‌های هفته ملی و روز جهانی کودک در مازندران را: کانون پرورش فکری- اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری-اداره کل آموزش و پرورش-اداره کل بهزیستی- معاونت بهداشت  و درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران و شهرداری تشکیل داده اند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =