بازدید امام جمعه و فرماندار ویژه‌ی طبس از مراکز کانون این شهرستان

به مناسبت هفته ملی کودک امام جمعه و فرماندار ویژه شهرستان طبس به همراه جمعی از مسولین این شهرستان از مرکز فرهنگی و هنری کانون شماره 2 طبس و مراکز سیار و پستی این شهرستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان خراسان جنوبی،  حجت الاسلام محمدرضا محمدی امام جمعه، محمد جواد فلاحی فرماندار ویژه طبس و جمعی دیگر از مسئولین شهرستان از مرکز فرهنگی و هنری کانون بازدید کردند و از نزدیک در جریان فعالیت‌های مراکز ثابت، سیار و پستی طبس قرار گرفتند.

در این بادید که در حاشیه افتتاح آسمان‌نمای دیجیتال این مرکز انجام شد، طاهره حمیدی مدیر کل استان به تشریح فعالیت‌های کانون و همچنین ادامه این برنامه ها به صورت مجازی در ایام شیوع بیماری کرونا پرداخت.

 بر همین اساس مسئولین مراکز نیز در کنار بازدید از بخش‌های مختلف و نمایشگاه آثار اعضا گوشه‌ای از ظرفیت‌ها و  توانمندی های کودکان ونوجوانان عضواین مراکز را مطرح کردند.

گفتنی است پس از این مدیر کل کانون در جلسه ای با حضور همکاران مراکز طبس در جریان روند فعالیت مراکز کانون قرار گرفت و در ادامه با اهدای لوح تقدیر و هدیه از تلاش‌های آنان قدردانی کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =