دو عضو کانون پرورش فکری مازندران برگزیده نخستین مهرواره شعر آیینی «اشک ماه» شدند

نخستین مهرواره شعر آیینی «اشک ماه» که فراخوان آن هم‌زمان با روزهای محرم، در مرداد ۹۹ منتشر شده بود با معرفی برگزیدگان در دو بخش اعضای نوجوان و ارشد به کار خود پایان داد و بر همین اساس دو عضو کانون پرورش فکری مازندران برگزیده نخستین مهرواره شعر آیینی «اشک ماه» شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران،به گفته مدیر آفرینش‌های ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، در این مهرواره سراسری ۳۹۴ اثر از سوی ۳۰۹ نفر از اعضای انجمن‌های شاعران نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به دبیرخانه رسیدکه هیات داوران،  ۳۹ نفر از اعضا را بدون رتبه‌بندی به عنوان برگزیده معرفی کردند.

بر همین اساس، محمدجواد فلاحتی و  علی اکبر عبدالله زاده از اعضای ارشد مرکز فرهنگی هنری بهشهر به عنوان دو برگزیده این جشنواره از استان مازندران انتخاب شدند.
هیئت انتخاب پایانی آثار متشکل از محمدسعید میرزایی، محمدعلی مقیمی، سجاد رشیدی‌پور، لیلا کردبچه و حسین تولایی بدون مقایسه آثار با یکدیگر و با در نظر داشتن معیارهایی چون رعایت اصول صحیح عناصر و ساختار شعر، نگاه تازه به واقعه عاشورا، پرهیز از شعارزدگی، کشف شاعرانه و سلامت زبان، این 39 نفر را انتخاب نمودند.

 آثار برگزیده در مجموعه‌ای به شکل کتاب مهرواره از سوی انجمن شاعران نوجوان کانون پرورش فکری منتشر خواهد شد.
یادآوری می‌شود از صاحبان آثار برتر نیز با ارسال لوح تقدیر و هدیه فرهنگی قدردانی می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =