خدمات کانون پرورش فکری مازندران در کانون اصلاح و تربیت توسعه می یابد

با حضور مدیر کل کانون پرورش فکری مازندران در کانون اصلاح و تربیت استان، خدمات تخصصی کانون پرورش فکری ویژه مهرجویان کانون اصلاح و تربیت توسعه می یابد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران، در بازید مدیرکل این کانون از کانون اصلاح و تربیت مازندران که با همراهی معاون فرهنگی و مسوول روابط عمومی و حضور معاون امور فرهنگی و تربیتی زندان های استان صورت گرفت، محمدعلی یزدان‌شناس از نزدیک با فعالیت‌ها و برنامه‌های این مجموعه آشنا شد.

رییس کانون اصلاح و تربیت مازندران ضمن معرفی بخش‌ها و فعالیت‌های این مجموعه، یکی از اهداف مهم را آموزش و مهارت افزایی مهرجویان عنوان کرد.

مدیر کل کانون پرورش فکری مازندران هم با صحبت در جمع مهرجویان ومسوولان این کانون به تشریح

اهداف دستگاه متبوعش پرداخت و بر آمادگی کانون پرورش فکری نسبت به  ارایه خدمات فرهنگی، هنری و ادبی ویژه مهرجویان تاکید کرد.

یزدان شناس وجود برخی از نواقص و خلاء اجتماعی و فرهنگی را عامل انحراف و بزه در نوجوانان عنوان کرد و اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم با این همکاری در حوزه پرورش اعتماد به نفس و مهارت افزایی این مهرجویان موثر باشیم.

این مدیر فرهنگی ضمن اهدای کتاب به این مجموعه از ارایه خدمات فرهنگی مربیان کانون در کانون اصلاح و تربیت خبر داد و اضافه کرد: سینما کانون ساری و مرکز نجوم کانون پرورش فکری مهیای خدمت به مهرجویان کانون اصلاح و تربیت مازندران است.

قرار است طی تفاهم نامه‌ای همکاری میان این دوکانون به صورت سازمان یافته‌ای توسعه یابد.   

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =