رونمایی از کتاب‌های صوتی ویژه نابینایان در کانون فارس

برنامه‌های اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان فارس به مناسبت بیست و هشتمین هفته‌ی کتاب و کتاب‌خوانی جمهوری اسلامی ایران اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان فارس، سعیدرضا کامرانی، سرپرست کانون فارس با اعلام این خبر گفت: رونمایی از کتاب‌های صوتی ویژه نابینایان و برگزاری نشست مجازی قصه‌گویی و کتاب‌خوانی با حضور یکی از استادان برجسته و دعوت از اعضای نوجوان کتاب‌خوان استان‌در فعالیت‌های مجازی، از جمله برنامه‌های کانون فارس در هفته کتاب و کتاب‌خوانی است.

راه‌اندازی تور مجازی بازدید از کتابخانه‌های فعال کانون در سطح استان، اجرای مجازی سرود همگانی با مشارکت همه‌ی مراکز فرهنگی هنری کانون با موضوع کتاب، مسابقه‌ی کتاب‌خوانی مجازی ویژه‌ی اعضای کودک و نوجوان، تهیه پوستر و انتشار آن در فضای مجازی با هدف اعلام برنامه‌های هفته کتاب و ارائه‌ی فعالیت‌های کتاب محور در گروه‌های مجازی مراکز استان از دیگر برنامه‌هایی است که سرپرست اداره کل کانون فارس به آن اشاره کرد. کامرانی همچنین به آغاز آماده‌سازی و چاپ دو کتاب شعر و داستان از آثار مربیان کانون فارس، تولید بیست و هشت پویانمایی و تجلیل از کتاب‌داران برتر  هم اشاره کرد و گفت: همه‌ی فعالیت‌های این هفته، به صورت مجازی و با حضور اعضای کودک و نوجوان و مربیان متخصص انجام می‌شود.

بیست و هشتمین هفته کتاب و کتاب‌خوانی ۲۴ تا ۳۰ آبان ۱۳۹۹ برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =