برگزیدگان کانون زنجان در مسابقه‌ی عکاسی «خانه مهر حسینی»

برگزیدگان کانون پرورش فکری استان زنجان در مسابقه‌ی عکاسی «خانه مهر حسینی» که ویژه مراسم عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدا... الحسین(ع) برگزار شده بود معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان زنجان؛ گروه داوری این مسابقه، «هدی عندلیبی» مربی فرهنگی مرکز فرهنگی هنری مجتمع را شایسته تقدیر معرفی کرد همچنین در این بین «زهرا حیدری» مربی مرکز فرهنگی هنری آب‌بر، «مریم تقی‌بیگلو» مربی مرکز فرهنگی هنری مجتمع، «سیده فاطمه حسینی» مربی مرکز فرهنگی هنری زرین آباد، «فاطمه محمدی» مربی مسئول مرکز فرهنگی هنری شماره یک، «مرتضی نصیری» همکار مرکز شماره یک، «سعیده صباغی» مربی و «آرزو ظریف قلی» عضو مرکز مرکز فرهنگی هنری خرمدره به عنوان برگزیده انتخاب شده‌اند.

هیئت داوران این رویداد هنری ۴۵ اثر را برای نمایش عمومی شایسته دانست و از آن میان ۱۲ اثر را به عنوان آثار شاخص انتخاب و از بین آن‌ها سه عکس را به عنوان آثار برگزیده در اولین مسابقه «خانه مهر حسینی» و سه اثر را شایسته تقدیر اعلام کرد.

هیئت داوران همچنین نقش و تلاش مربیان کانون پرورش فکری را در اجرای این مسابقه موثر قلمداد کرد و از ۲۳ نفر از فعالان این اقدام فرهنگی اثربخش به نحو شایسته قدردانی کرد.
گروه داوری این مسابقه در بیانیه خود آورده است: مسابقه عکاسی سراسری خانه‌ی مهر حسینی با توجه به اهمیت و نقش هنر در ترویج و تعمیق فرهنگ دینی و اشاعه نگاه معنوی در نسل نو هم‌زمان با دهه اول ماه محرم تا هجدهم ماه صفر برگزار و با استقبال خوب اعضا و مربیان کانون پرورش فکری مواجه شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =