کد خبر: 302225
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹
گرامی داشت یوم الله نهم دی در کانون لرستان

همزمان با گرامی داشت یوم‌الله نهم‌دی فعالیت‌های مختلفی از سوی مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری لرستان با موضوع روز بصیرت و میثاق امت با ولایت اجراشد.

به‌گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون استان لرستان: در گرامی داشت روز نهم‌دی، فعالیت‌های مختلفی از سوی مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری لرستان با موضوع روز بصیرت و میثاق امت با ولایت اجراشد.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان با بیان فرمایشی از رهبرمعظم انقلاب اسلامی(مدظله‌العالی) که می فرمایند: «روز نهم دی ماه به واسطه حرکت عظیم و فوق العاده مردم، درتاریخ ماندگارشد»، گفت: نهم‌ دی‌، یادآور حماسه‌آفرینی و میثاق دوباره ملت با رهبرمعظم انقلاب اسلامی(مدظله‌العالی) و حمایت از آرمان‌های نظام است.
محمدجواد محمدی افزود: دراین ایام، فعالیت‌های فرهنگی، ادبی، هنری با هدف ارتقای آگاهی‌نسل کودک و نوجوانان و آگاه‌سازی آنان نسبت به دسیسه‌های روزافزون دشمنان اسلام و انقلاب اجراشد و اعضای کانون فراگرفتند که با بصیرت و هوشیاری در مقابل توطئه‌ی دشمنان دین و سرزمین‌شان بایستند.
وی اضافه کرد: درگرامی داشت 9 دی اجرای فعالیت‌های معرفی وقایع، کتاب و خوانش‌شعر، برپایی کارگاه‌های ادبی، نقاشی، ازجمله برنامه‌هایی بود که مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان به صورت مجازی با حضور اعضای مراکز انجام دادند.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان بیان داشت: نماهنگ های آموزشی مختلفی با موضوع: 9 دی روز«بصیرت و میثاق با ولایت» توسط مربیان تهیه شده و درفضای مجازی منتشر شدند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =