عضو کانون پرورش فکری کردستان برگزیده چهارمین مهرواره فصلی عکس کانون شد

روژیا رحیمی عضو 13 ساله مرکز فرهنگی هنری شماره کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک بانه در جمع 21 برگزیده چهارمین مهرواره فصلی عکس کانون بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان، از میان ۲۳۵۹ اثر رسیده به دبیرخانه‌ این دوره از مهرواره ۷۳ اثر به مرحله‌ی پایانی راه یافت، ۶ اثر برگزیده و ۱۵ اثر شایسته تقدیر در سه گروه سنی بزرگ‌سال، ارشد و نوجوان شناخته شد.

بر اساس این گزارش، این مهرواره با هدف به تصویر کشیدن زیبایی‌های فصل پاییز در شهر یا روستا طراحی و اعلام شده بود تا اعضا و مربیان با نگاهی دقیق به طبیعت و جغرافیای بومی و محلی جای‌جای کشور، در این فراخوان شرکت کنند.

هیئت انتخاب این دوره را فریدون قربانی عکاس و مدیر آژانس عکس تهران، معصومه فاضلی‌مقدس کارشناس مسئول هنرهای تجسمی و سمیرا صحرانورد کارشناس هنری مدیریت آفرینش‌های ادبی و هنری کانون تشکیل دادند.

بر همین اساس، توجه به هماهنگی اثر با موضوع مهرواره، ثبت عکس با توجه به گروه سنی و توجه به مشاهده عکاس و نگاه او به سوژه، از جمله معیارهای انتخاب داوران این مهرواره بود.

لازم به ذکر است، عکس‌های برگزیده، تقدیری و راه‌یافته به نمایشگاه، در بخش گالری کانون مجازی به نشانی kpf.ir در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =