احداث کانون پرورش فکری در شهر جدید بینالود

مدیرکل کانون پرورش فکری خراسان‌رضوی و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید بینالود به منظور احداث مرکز فرهنگی هنری کانون در شهرجدید تفاهم‌نامه‌ همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان‌رضوی، در ۲۴ دی ۱۳۹۹ جلسه مشترکی جهت امضای تفاهم‌نامه  همکاری در خصوص احداث و راه اندازی مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری در شهر جدید بینالود  در محل اداره کل کانون برگزار شد.

ابراهیم زره ساز مدیرکل کانون خراسان رضوی ضمن تشکر از نگاه فرهنگی مسئولین شهر جدید بینالود بیان داشت: ریشه بیشتر مشکلات اجتماعی ما به مقوله فرهنگ و اقدامات فرهنگی برمی‌گردد و جای خرسندی است که مسئولین شهر جدید بینالود در کنار احداث شهر به فکر فرهنگ و پرورش فکری کودکان و نوجوانان هستند.

زره ساز در ادامه گفت: کانون پرورش فکری سابقه طولانی در زمینه  فعالیت‌های فرهنگی و هنری دارد و با استفاده از این ظرفیت با همیاری دستگاه‌های دیگر می‌توان اقدامات تاثیرگذاری برای آینده سازان این کشور برداشت.

در ادامه این نشست  حمید رضا یزدانی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود گفت: کانون می‌تواند زمینه ساز رشد و پرورش باورها و استعدادهای کودکان و نوجوانان شهر جدید بینالود باشد.

وی در ادامه افزورد: در احداث شهرهای جدید، همه ما اذعان داریم که یک شهر با احداث ساختمان و جدول‌کشی و آسفالت به پایان نمی‌رسد؛ تمام شهرهای جدید در کشور به دنبال ارتقاءکیفیت زندگی هستند و برای رسیدن به این کیفیت، بحث آماده‌سازی زیرساخت‌های اجتماعی از الزامات است. در همین زمینه توجه به کودکان و نواجوانان جزو اولویت‌های ماست و نتیجه این اقدامات خوب در آینده مشخص خواهد شد.

در پایان تفاهم‌نامه همکاری میان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی و شرکت عمران شهر جدید بینالود در۶ بند  و ۳ نسخه تهیه و به امضا ابراهیم زره ساز مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان‌رضوی و حمید رضا یزدانی  مدیر عامل شهر جدید بینالود رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =