کد خبر: 302720
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۵
بازدید 131
جلسه جدید انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر "از ایده تا اجرا در خانه"

یازدهمین جلسه انجمن هنرهای نمایشی استان با حضور مربیان، اعضا نوجوان و ارشد در تاریخ ٢٩ دی‌ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر، یازدهمین جلسه انجمن هنرهای نمایشی استان با حضور مربیان، اعضا نوجوان و ارشد در تاریخ ٢٩ دی‌ماه برگزار شد. این جلسه با موضوع"از ایده تا اجرا در خانه" بود که اعضا در این نشست با ایده پردازی و راه های مختلف یافتن ایده های خلاقانه آشنا شدند.

در این جلسه سوسن حیاتی مربی فرهگی کانون دیلم و مدرس کارگاه های نمایش و بازیگری به عنوان مدرس مهمان حضور داشت.

سوسن حیاتی صحبت‌های خود را با پرسش «ایده چیست؟» آغاز کرد و در ادامه با اعضا و مربیان به تبادل نظر در خصوص ایده پردازی و یافتن ایده های جدید ، بکر ، و خلاقانه پرداخت. حیاتی ضمن تعریف ایده به ایده پردازی خلاق در نمایش های خانگی اشاره کرد و گفت : باید برای یک کار خوب به سوالاتی از قبیل کی؟ کجا؟ چگونه؟ پاسخ داد و سپس کار خود را جمع بندی کرد.

در ادامه ضمن گفتگو پیرامون پذیرش خلاقیت موجود در نمایش از سمت مخاطب افزود: برای داشتن یک کار خلاقانه، گاهی برهم زدن تعادل در ایده پردازی می تواند در بهتر شدن آن کمک کند.

در قسمت پایانی این نشست سوسن حیاتی تمرینات کوتاه خلاقانه با استفاده از ابزارهای دم دستی اعضا را با آنها کار کرد و با سپردن نقش های کوتاه از آنها خواست خود را با کمک یک ابزار معمولی مثل شال، روسری و... به مخاطب معرفی کنند.

 این نشست از ساعت ۱۸ به صورت مجازی در سایت  kpf.ir آغاز  و ساعت ۱۹:۳۰ به کار خود پایان داد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =