مدیرکل کانون لرستان از طریق سامانه«سامد» به سؤالات مردم پاسخ داد

محمدجوادمحمدی مدیرکل کانون استان لرستان، به منظور پاسخگویی به مردم شریف استان از طریق شماره تلفن 111 در واحد ارتباط مردم و دولت (سامد) در استانداری حضور یافت.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل لرستان، امروزچهارشنبه ششم اسفندماه۱۳۹۹ محمدجوادمحمدی با حضور در مرکز سامد استانداری به سوالات و درخواست های مطرح شده مردم و کودکان ونوجوانان پاسخ داد.
مدیرکل کانون لرستان از ساعت 12:30 الی 14 دراین سامانه حضور یافت و پاسخگوی پرسش‌ها و نظرات تلفنی مخاطبان در حوزه کودک و نوجوان و کانون زبان بودند.
گفتنی است: سامانه پاسخگویی سامد«سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت» شبکه یکپارچه ارتباط مردم با دولت در سراسرکشور با شماره تلفن 111 می باشدکه تمامی مردم می‎توانند ایده‎ها، پیشنهادات، انتقادات، شکایات و درخواست‎های خود از دولت را با آن مطرح کنند.
گفتنی است: 17 مرکز ثابت، 7 مرکز سیار روستایی وشهری و دوکتابخانه پستی با اجرای فعالیت های فرهنگی، هنری وادبی و 7 انجمن فرهنگی، هنری و ادبی کانون پرورش فکری لرستان در رشته های(قصه گویی، هنرهای تجسمی، آفرینش های ادبی، عکاسی، علوم و نجوم، سرود و نمایش) در خدمت کودکان ونوجوانان هم استانی هستند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =