ثبت‌نام کارگاه‌های مجازی کانون‌ خراسان رضوی ویژه فصل بهارآغاز شد

ثبت‌نام کارگاه‌های مجازی و برخط استانی هم‌زمان با سراسر کشور در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان‌رضوی؛ ابراهیم زره‌ساز مدیرکل کانون استان از آغاز ثبت‌نام کارگاه‌های مجازی ویژه فصل بهار در کانون استان خبر داد و گفت: علاقه‌مندان از ۱۱ تا ۲۱ اسفند۱۳۹۹ فرصت دارند تا با مراجعه به سایت https://khrazavi.kpf.ir /از خدمات کانون استفاده کنند.

زره‌ساز در ادامه افزود: ثبت‌نام کارگاه‌های مجازی فرهنگی، هنری، ادبی شامل: کارگاه حال خوش زندگی، قصه‌گویی، نمایش‌خلاق، بازیگری، بازیهای‌خلاقانه، نوشتن‌خلاق، فلسفه برای کودکان، نقاشی، سفالگری، شاهنامه‌شناسی با بازی، طراحی، خوشنویسی،  انیمیشن، آواشناسی و داستان‌نویسی از ۱۱اسفند ماه آغاز ۲۱ اسفند ادامه دارد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان‌رضوی بیان داشت: زمان شروع این کارگاه‌ها از روز ۲۱ فروردین ۱۴۰۰تعیین شده است و علاقه‌مندان در گروه‌های سنی «نوباوه» (۴ سال به بالا)، «نوخوان» (۷ سال به بالا)، «نونهال» (۹ سال به بالا)، «نونگاه (۱۲ سال به بالا) و «نوجوان» (۱۵ سال به بالا) می‌توانند در این کارگاه‌ها شرکت کنند.

یادآوری می‌شود جدول زمان‌بندی و مشخصات دوره‌های آموزشی کودکان و نوجوانان و اسامی مدرسان رشته‌های مختلف فرهنگی، هنری، ادبی و... در پرتال مجازی کانون به نشانی  https://khrazavi.kpf.ir/  قابل دسترسی است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =