کارگاه‌های مجازی فصل بهار کانون کردستان از ۲۱ فروردین آغاز می‌شود

مدیر کل کانون استان کردستان با اعلام خبر فوق گفت: کارگا ه های آنلاین فصل بهار استان کردستان از تاریخ 21 فروردین آغاز و تا 31 خرداد ماه ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان، سهیلا شیخی افزود: اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همزمان با سراسر کشور اقدام به برگزاری کارگاه‌های مجازی به صورت برخط (آنلاین) با حضور مربیان توانمند کانون در موضوعات متنوع فرهنگی هنری و ادبی نموده است.

شیخی خاطر نشان ساخت: کارگاههای برخط کانون کردستان در 19 رشته مختلف فرهنگی، هنری، ادبی،مهارت های زندگی مخاطب در 8 جلسه برگزار می شود.

وی گفت: فعالیت های قصه گویی در سه سطح مقدماتی، تکمیلی و پیشرفته، عروسک سازی مقدماتی، کاردستی در شاخه های مختلف اوریگامی (کاغذ و تا )، ساخت عروسک های انگشتی، ساخت اسباب بازی با مقوا و ساخت پاکت و جعبه ی کادویی به روش اوریگامی، ملیله کاغذی، نقاشی ،سفالگری، کلاژ، ویترای (نقاشی روی شیشه )، خوشنویسی تحریری، نوشتن خلاق، شعر سرایی، داستان نویسی، حال خوش زندگی آموزش مهارت امید از جمله عناوین کارگاه های فصل بهار می باشد.

شیخی در ادامه عنوان ساخت: یکی از ویژه‌گی‌های کارگاه‌های آنلاین، امکان بهره‌مندی تمامی کودکان و نوجوانان علاقه‌مند در نواحی و مناطق مختلف شهرها و روستا های استان است که قبلاَ به دلیل تعداد محدود مراکز کانون، همه ی کودکان و نوجوانان در مناطق مختلف نمی توانستند از این امکانات بهره مند شوند . 

مدیر کل کانون استان کردستان ادامه داد: در کارگاه های کانون در بخش برخط (آنلاین)، محتوا تصویری است و مدرس آموزش دهنده به صورت آنلاین در فضای skyroom با مخاطبان گفتوگو می‌کند و به اجرای فعالیت می پردازد .

وی در ادامه خاطر نشان ساخت: همزمان با شیوع کرونا فعالیتهای حضوری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هم تحت تاثیر قرار گرفت ومربیان کانون برای اینکه بتوانند ارتباط خود را با اعضا ادامه دهند به اجرای فعالیت های مجازی به صورت آنلاین (عمومی و برخط استانی ) و آفلاین روی آوردند .

لازم به ذکر است، علاقه‌مندان برای اطلاع از این دوره‌ها می‌توانند به نشانی kpf.ir مراجعه کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =