فعالیت‌های مجازی فصل بهار کانون فارس از ۲۱ فروردین آغاز شد

ترم بهار کارگاه‌های مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس، از روز ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ با حضور اعضای کودک و نوجوان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان فارس، سعیدرضا کامرانی، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس با اعلام این خبر گفت: علاقه‌مندان در گروه‌های سنی «نوباوه» ۴ سال به بالا، «نوخوان» ۷ سال به بالا، «نونهال» ۹ سال به بالا، «نونگاه» ۱۲ سال به بالا و «نوجوان» ۱۵ سال به بالا، در این کارگاه‌ها شرکت کرده‌اند.
این کارگاه‌های مجازی در سطح ملی برنامه‌ریزی شده و شرکت‌کنندگان در دوره‌ها علاوه بر دریافت گواهی شرکت، در صورت داشتن شرایط لازم، جذب انجمن‌های کانون می‌شوند.

کامرانی افزود: کانون فارس با برگزاری ۸۲ کارگاه فرهنگی، هنری و ادبی شامل: کاغذوتا، کاردستی، حال خوش زندگی، خوانش متون کهن (گلستان‌خوانی، شاهنامه‌خوانی، حافظ‌خوانی)، نقاشی، خط‌تحریری، صنایع‌دستی، عروسک‌سازی، پویانمایی، نوشتن‌خلاق، شعرخوانی، داستان‌نویسی، دست‌سازه‌ها، خوشنویسی، نجوم، عکاسی، نمایش خلاق، سفالگری، کلاژ، تصویرسازی و شعر و قصه میزبان کودکان و نوجوان علاقه‌مند است.  

مرکز مجازی کانون که بهار ۱۴۰۰ سالگرد تاسیس آن است در عملکرد یک‌ساله خود، ۲هزار و ۱۳۰ کارگاه مجازی برگزار کرده که در مجموع ۲۲۹هزار و ۱۶۸ نفر ساعت آموزش با مشارکت ۸۹۸ نفر مربی از سراسر کشور به انجام رسیده است.
این دوره‌ها در گروه‌های مختلف کودک و نوجوان در رشته‌های متنوعی از فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ادبی زیر نظر انجمن‌های تخصصی کانون برگزار می‌شود.
دوره‌های مجازی کانون پرورش فکری به سه شکل زنده مجازی در سطح ملی، زنده مجازی در سطح استانی و دوره‌های بدون محدودیت زمان شامل فیلم‌های آموزشی متناسب با گروه‌های مختلف سنی است

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =