توجه به حوزه کودک می تواند آینده کشور را تضمین کند

مدیر ستاد اقامه نماز استان مازندران، در نشست با مدیر کل کانون پرورش فکری مازندران گفت: توجه به حوزه کودک می تواند آینده کشور را تضمین کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران، نشست مدیر ستاد اقامه نماز استان و مدیر کل کانون پرورش فکری مازندران در این کانون با بررسی همکاری‌های مشترک برگزار شد.
مدیر کل این کانون در ابتدای این نشست با اشاره به عملکرد این کانون در سال گذشته و برنامه‌های سال جاری به شعار محوری این نهاد فرهنگی با عنوان " تمرین زندگی" اشاره کرد و افزود: همه فعالیت‌های فرهنگی، هنری، ادبی، دینی و علمی در کانون با محوریت مهارت‌های زندگی مبتنی بر آموزه‎های اسلامی انجام می شود. 
محمد علی یزدان‌شناس مقوله نماز را یکی از برنامه‌های شاخص فرهنگی  این نهاد یاد کرد که در کلیه برنامه‌ها مستتر است و امسال هم در برنامه‌های کانون به این مقوله توجه ویژه‌ای داریم.


حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی هم با ابراز خرسندی از نقش کانون در توسعه فرهنگ نماز، جایگاه این نهاد را در تربیت ریشه‌ای انسان بر مدار اسلام و فرهنگ دینی مهم و مفید دانست .
وی اظهار داشت: کانون حوزه تاثیر گذاری موثری برای فرهنگ محسوب می شود و مرجع و ملجا پرورش کودک ونوجوان است و کار تربیتی به معنای واقعی درآن  دیده می شود. 


مدیر ستاد اقامه نماز مازندران، کم توجهی به بخش کودک را حلقه مفقوده توسعه فرهنگی دانست و ضمن آنکه ظرفیت کانون  را در حوزه فرهنگ موثر عنوان کرد،خاطر نشان ساخت؛ توجه به حوزه کودک می تواند آینده کشور را تضمین کند. 
ابراهیمی بر این اساس خواستار توسعه ارتباط این دو نهاد فرهنگی در حوزه برگزاری برنامه‌های مشترک و جشنواره‌های فرهنگی و دینی شد . 
در ادامه این برنامه از فاطمه کاظمی مربی مرکز فرهنگی هنری کانون نکا که برگزیده بخش عکاسی  مهرواره نشان دوست بود تقدیر شد. 
این مهرواره با موضوع: نماز ، مسجد، نیایش،  اسفند سال گذشته از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مازندران و ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =