خوش درخشی مربی و عضو کانون استان قزوین در پنجمین مهرواره فصلی عکس کانون

با خوش درخشی دو شرکت کننده از کانون استان قزوین، برگزیدگان پنجمین مهرواره عکس فصلِ زمستان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین، یک مربی و یک عضو از کانون استان قزوین به جمع برگزیدگان پنجمین مهرواره فصلی عکس کانون پیوستند.

در این رقابت سراسری «آزاده آقامیربها» مربی مسوول مرکز فرهنگی و هنری شماره یک کانون استان قزوین به عنوان برگزیده و «غزل سیاهکالی مرادی» عضو مرکز فرهنگی و هنری محمدیه با مربی‌گری «فرزانه گلدوزان»به عنوان تقدیر شده معرفی شدند.

گفتنی است، از میان ۱۷۱۳ اثر رسیده به دبیرخانه‌ی این دوره از مهرواره ۸۰ اثر به مرحله‌ی پایانی راه یافت، ۱۲ اثر به عنوان برگزیده و ۲۰ اثر به عنوان شایسته تقدیر در سه گروه سنی ۱۲+، ۱۵+، ۱۹ تا ۲۲ سال (اعضای ارشد) و بزرگسال (مربیان و کارشناسان کانون) شناخته شدند.

این مهرواره با هدف به تصویر کشیدن زیبایی‌های فصل زمستان در شهر یا روستا و موضوع مادر (به دلیل هم‌زمانی با ولادت حضرت زهرا «س» و روز مادر) طراحی و اعلام شده بود تا اعضا و مربیان با نگاهی دقیق به طبیعت و جغرافیای بومی و محلی جای‌جای کشور و توجه به جایگاه والای مادر، در این فراخوان شرکت کنند.

هیئت انتخاب این دوره را جاوید تفضلی و سعید عامری هر دو عکاس و سمیرا صحرانورد کارشناس هنری مدیریت آفرینش‌های ادبی و هنری کانون تشکیل دادند.

بر همین اساس، توجه به هماهنگی اثر با موضوع مهرواره، ثبت عکس با توجه به گروه سنی و توجه به مشاهده عکاس و نگاه او به سوژه، از جمله معیارهای انتخاب داوران این مهرواره بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =