کد خبر: 304758
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۶
تقدیر از عضو کانون پرورش فکری مازندران در مهرواره عکاسی

از عضو کانون پرورش فکری مازندران در مهرواره عکاسی کانون پرورش فکری کشور تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران، اسامی برگزیدگان و تقدیر شدگان پنجمین مهرواره فصلی عکس مربوط به فصل زمستان  انجمن عکاسان نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام شد و در این میان «احسان ابراهیمی» عضو ارشد از مرکزفرهنگی هنری شماره یک  بابل عنوان تقدیری این مهرواره را کسب نمود.

از میان ۱۷۱۳ اثر رسیده به دبیرخانه‌ی این دوره از مهرواره ۸۰ اثر به مرحله‌ی پایانی راه یافت، ۱۲ اثر به عنوان برگزیده و ۲۰ اثر به عنوان شایسته تقدیر در سه گروه سنی ۱۲+، ۱۵+، ۱۹ تا ۲۲ سال (اعضای ارشد) و بزرگسال (مربیان و کارشناسان کانون) شناخته شدند.

این مهرواره با هدف به تصویر کشیدن زیبایی‌های فصل زمستان در شهر یا روستا و موضوع مادر (به دلیل هم‌زمانی با ولادت حضرت زهرا «س» و روز مادر) طراحی و اعلام شده بود تا اعضا و مربیان با نگاهی دقیق به طبیعت و جغرافیای بومی و محلی جای‌جای کشور و توجه به جایگاه والای مادر، در این فراخوان شرکت کنند.

گفتنی است از این مجموع: 62 اثر از عکاسان عضو کانون مازندران به دبیرخانه استانی رسید که از این تعداد 16 اثر به دبیرخانه کشوری  ارسال شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =