دیدار با جمعی از کارگردانان و هنرمندان استان زنجان

به مناسبت روز ملی سینما مدیر کل کانون پرورش فکری استان زنجان با جمعی از اعضای انجمن سینمای جوان و سینمای بهمن و همچنین نمایشنامه نویسان و کارگردانان و بازیگران مختلف این حوزه دیدارکرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان زنجان؛ به مناسبت روز ملی سینما علیرضا نوری مدیر کل کانون پرورش فکری استان زنجان با جمعی از اعضای انجمن سینمای جوان و سینمای بهمن و همچنین نمایشنامه نویسان و کارگردانان و بازیگران مختلف این حوزه با رعایت پروتکل های بهداشتی دیدار و پای دغدغه‌ها و مطالبات آنها نشست.

علیرضا نوری در ابتدای این دیدارها گفت: کانون استان همواره به همکاری با فرهیختگان و هنرمندان زنجانی برای خلق آثار هنری در حوزه‌ی کودک و نوجوان مشتاق است و کارشناسان فرهنگی هنری و ادبی کانون همیشه آماده‌ی همکاری با این عزیزان هستند.

مدیر کل کانون در ادامه گفت فعالیت‌ها و برنامه هایی را که بتوانیم با مشارکت همدیگر انجام دهیم را می‌توان به یاری هم در کانون استان بررسی و حل کنیم.

وی همچنین به هنرمندان اشاره کرد و اظهار داشت: هنرمندان علاوه بر ایجاد نشاط و شور و امید در جامعه می‌توانند به فرهنگ سازی و اعتلای فرهنگ جامعه کمک کنند.

نوری در پایان با اهدای لوح سپاس به هر کدام از این هنرمندان عرصه سینما ابراز داشت: که نه فقط در کانون استان بلکه با معرفی چهره‌های موفق هنری در استان خود به همکاری کانون در سراسر کشور آمادگی داریم تا با حضور هنرمندان در کنار همکاران توانمند کانون در حوزه فعالیت‌های مربوطه قدم‌های اثرگذار را در تولید آثار برداریم.

در تقویم رسمی کشورمان روز 21 شهریورماه روز سینما نامگذاری شده است این نامگذاری بهانه‌ای‌ست تا این هنر را پاس بداریم هنری که می‌تواند نقش موثری در تغییرات فرهنگی، ارزش‌ها و نگرش‌های یک جامعه داشته باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =