اعضاء کانون بوشهر برگزیده سومین «مهرواره شعر» آفرینش شدند

دو عضو فعال کانون بوشهر برگزیده سومین «مهرواره شعر» آفرینش، از سوی انجمن شاعران نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، هم‌زمان با روز ملی شعر و ادب فارسی معرفی شدند.

به گزارش اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر، از میان نزدیک به ۹۰۰ اثر رسیده به دبیرخانه سومین مهرواره شعر آفرینش از سراسر کشور و پس از دو مرحله داوری ۹۰ نفر از اعضای انجمن‌های شاعران نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان (در دو گروه سنی نوجوان و ارشد) در فهرست برگزیدگان جای گرفتند که از این تعداد ۱۷ نفر به عنوان برگزیدگان بخش ویژه (شعر طنز) معرفی شدند.

هیئت داوران مرحله پایانی سومین مهرواره شعر آفرینش را مریم اسلامی، حسین دهلوی و حسین تولایی از شاعران و کارشناسان کانون تشکیل داده‌اند.

بر اساس این گزارش حسین صدری زاده از مرکز دیلم در بخش اعضای ارشد و رضا مظفرزاده از مرکز جم برگزیده بخش نوجوان شناخته شدند. قرار است آثار برگزیدگان همانند مهرواره‌های گذشته در مجموعه‌ای از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شود.

یادآوری می‌شود همانند دوره‌ی دوم این مهرواره، امسال نیز به دلیل شیوع ویروس کرونا، اختتامیه به شکل حضوری برگزار نخواهد شد اما به‌زودی برای برگزیدگان، کارگاه‌های تخصصی نقد و بررسی شعر به شکل مجازی از سوی داوران مرحله پایانی مهرواره برگزار و لوح تقدیر و هدایای برگزیدگان نیز در هفته‌های آینده به استان‌ها ارسال خواهد شد.

اسامی برگزیدگان سومین «مهرواره شعر» آفرینش

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =