درخشش ۴عضو انجمن ادبی سپیدار کانون زنجان در بخش‌های مختلف مهرواره

پس از اعلام برگزیدگان سومین «مهرواره شعر» آفرینش کانون ۴عضو انجمن ادبی سپیدار کانون در بخش‌های مختلف مهرواره خوش درخشیدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان زنجان به نقل از اداره کل روابط عمومی کانون، از میان نزدیک به ۹۰۰ اثر رسیده به دبیرخانه سومین مهرواره شعر آفرینش از سراسر کشور و پس از دو مرحله داوری ۹۰ نفر از اعضای انجمن‌های شاعران نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان (در دو گروه سنی نوجوان و ارشد) در فهرست برگزیدگان جای گرفتند که از این تعداد «مائده شجاعی» در بخش نوجوانان و «الهام احمدی»«زهرا محمدی» و «حسین صلاحی» در بخش ارشد به عنوان برگزیدگان این بخش ها معرفی شدند.

اعضای هیئت انتخاب در مرحله اول مهرواره شعر، از میان کارشناسان و مربیان ادبی شاعر از مراکز کانون انتخاب شده بودند که فاطمه سلیمانی از زنجان، محدثه الماسی از خوزستان، رقیه هاشمی از خراسان شمالی، مسلم محمدی از همدان و محسن حسینی از لرستان را شامل می‌شود.

هیئت داوران مرحله پایانی سومین مهرواره شعر آفرینش را مریم اسلامی، حسین دهلوی و حسین تولایی از شاعران و کارشناسان کانون تشکیل داده‌اند.
بر اساس این خبر، همانند مهرواره‌های گذشته قرار است آثار برگزیدگان در مجموعه‌ای از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شود.
یادآوری می‌شود همانند دوره‌ی دوم این مهرواره، امسال نیز به دلیل شیوع ویروس کرونا، اختتامیه به شکل حضوری برگزار نخواهد شد اما به‌زودی برای برگزیدگان، کارگاه‌های تخصصی نقد و بررسی شعر به شکل مجازی از سوی داوران مرحله پایانی مهرواره برگزار و لوح تقدیر و هدایای برگزیدگان نیز در هفته‌های آینده به استان‌ها ارسال خواهد شد.
 اسامی برگزیدگان سومین «مهرواره شعر» آفرینش کانون پرورش فکری  در سایت کانون به نشانی www.kanoonnews.ir قابل مشاهده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =