کد خبر: 307674
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۴
بازدید 174
راه‌یابی ۹ اثر پادکست از کانون گلستان به مرحله دوم جشنواره قصه‌گویی

در اولین سال حضور و رقابت پادکست‌ها در جشنواره‌ی بین‌المللی قصه‌گویی، بیش از ۱۷۰۰ اثر در این بخش به دبیرخانه‌ی جشنواره ارسال شده که با پایان داوری مرحله‌ی اول، ۹۷۰ پادکست قصه‌گویی به مرحله‌ی دوم ارزیابی بیست‌وسومین جشنواره‌ی بین‌المللی قصه‌گویی کانون راه یافت که در این بین ۹ اثر مربوط به کانون گلستان می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان، محمد گودرزی‌دهریزی دبیر این رویداد با بیان این‌که ۱۷۰۰ اثر رسیده از سوی یک گروه ۵ نفره پایش شده، تاکید کرد که این آثار در مرحله‌ی دوم از سوی یک گروه ۳ نفره از داوران مجرب پایش و برترین‌ها معرفی خواهد شد.

به گفته‌ی این مدرس قصه‌گویی، حداکثر تا ماه آبان، آثار راه‌یافته به مرحله‌ی نهایی انتخاب و معرفی خواهد شد.

دبیر بیست‌وسومین جشنواره‌ی بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری در ادامه گفت: بعضی از آثار فرستاده‌شده استانداردهای لازم برای راه یافتن به مرحله‌ی دوم را نداشتند، به طور مثال بعضی از شرکت‌کنندگان نمایش‌های رادیویی را به جای پادکست برای جشنواره فرستاده بودند.

وی ادامه داد: یکی از مشکلات شایع در آثار رسیده، عدم توجه به مدیریت زمان برای ساخت پادکست بود که موجب حذف برخی از آثار در مرحله‌ی اول شد.

به گفته‌ی مریم آریافر، رابط جشنواره قصه‌گویی استان، در بین ۴۷ اثر ارسالی به دبیرخانه این جشنواره، ۹ اثر«پانیذ فدوی، زهرا محمودی، سمیه محمدی، سمیه شیخی، کعبه مفیدی، طیبه جلالی، زکیه مهاجر وطن، مبینا عسگری و به ثنا کردی» به مرحله دوم ارزیابی‌ها راه یافته است.

مرحله‌ی پایانی بیست‌وسومین جشنواره‌ی بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هم‌زمان با شب یلدا برگزار می‌شود.
اسامی آثار راه‌یافته به این مرحله در پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.kanoonfest.ir و یا پایگاه خبری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به  نشانی https://www.kanoonnews.ir در دسترس عموم علاقه‌مندان است.

راه‌یافتگان به مرحله‌ی دوم  بخش پادکست قصه‌گویی 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =