رونمایی از تندیس و یادبود شهید علی لندی در زنجان

همزمان با اختتامیه جشنواره هفته ملی کودک از تندیس و یادبود شهید علی لندی که توسط کانون پرورش فکری استان زنجان برای اهدا به خانوده شهید ساخته شده بود رونمایی به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری استان زنجان؛ مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان گفت: رونمایی و اهدای تندیس «یادبود شهید قهرمان علی لندی» به خانواده شهید لندی از برنامه‌های در نظر گرفته شده بود که همزمان با اختتامیه جشنواره هفته ملی کودک در سالن آمفی تیاتر کانون  انجام گرفت.

علیرضا نوری امروز ضمن تبریک فرا رسیدن هفته ملی کودک گفت: امسال هم مطابق سنوات گذشته برنامه‌های مختلفی همزمان با این هفته با در نظر گرفتن شرایط کرونایی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجرایی شد.
وی با اشاره به اینکه شعار امسال هفته ملی کودک «حال خوش کودکی، رنگ خوش زندگی» است، اضافه کرد: «کودک، صلح، بازی و نشاط» ، «کودک، باورهای دینی و معنویت»، «کودک، خانواده و مهارت‌های زندگی»، «امنیت، بهداشت و سلامتی»، «کودک، کتاب، هنر و ادبیات»، «هویت، میراث طبیعی و فرهنگی»، «رسانه و فناوری‎های نوین» نیز عناوین روزهای کودک است.

نوری از عضویت رایگان در کانون‌های پرورش فکری طی هفته ملی کودک خبر داد و گفت: برگزاری ۵۲ کارگاه تخصصی، دیدار با فرزندان شهدای مدافع سلامت، مدافع حرم و اهدای تندیس «یادبود شهید قهرمان علی لندی» به خانواده شهید لندی از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده بود که در اختتامیه جشنواره هفته ملی کودک برگزار شد.

همچنین در این برنامه تمثال شهید لندی توسط هنرمند استاد حسن ترخوانه که بعنوان هنرمند پیشکسوت زنجانی در عرصه نقاشی است طراحی و مقرر شد در کنار لوح و تندیس به خانواده شهید والا مقام و قهرمان اهدا گردد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =