پرورش تفکر، نقطه مشترک کانون پرورش فکری با اداره فرهنگی زندانهای آذربایجان‌غربی

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی در دیدار رییس اداره فرهنگی و تربیتی زندان‌های استان، رسالت کانون را کشف و پرورش استعدادهای کودکان و نوجوانان عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌غربی، زهرا آبسوران در این دیدار با تأکید بر رعایت عدالت در ارائه‌ خدمات فرهنگی و هنری به کودکان و نوجوانان گفت: انتقال فعالیت‌های فرهنگی به بطن مناطق حاشیه نشین و کم‌برخوردار و همچنین مراکز کانون اصلاح و تربیت استان در اولویت برنامه‌ریزی‌های کانون استان قرار دارد.

آبسوران افزود: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان با بهره‌گیری از دانش مربیان و کارشناسان توانمند، آمادگی خود را جهت پیشبرد اهداف تربیتی در حوزه‌های فرهنگی، هنری و ادبی در راستای تعامل با اداره فرهنگی سازمان‌زندان‌های استان اعلام می‌دارد.

رییس اداره فرهنگی و تربیتی زندان‌های استان نیز در این دیدار ضمن تقدیر از مجموعه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به واسطه ارائه خدمات فرهنگی طی سال‌های اخیر در مراکز کانون اصلاح و تربیت گفت: نقش کانون در ایجاد بسترهای لازم در جهت تعمیق فرهنگ مطالعه در بین نوجوانان این مراکز و همچنین ترغیب و انگیزش خلاقیت‌های هنری آن‌ها بسیار حائز اهمیت بوده است.

امیر سهرابی افزود: تعامل بین سازمانی در زمینه فرهنگ و هنر در حوزه کودکان و نوجوانان موجب حصول ایده‌های خلاق و ابتکاری می شود که بازخوردهای حاصل از این ‌هم‌افزایی هم در کوتاه مدت و هم در بلند مدت محسوس و قابل مشاهد خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =