ویژه برنامه‌مرکز فراگیر آق‌قلا برای کودکان با نیازهای ویژه

کانون پرورش فکری آق‌قلا با همکاری آموزش و پرورش استثنایی این شهرستان، در آستانه روز جهانی معلولان ویژه برنامه‌ای برای کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه‌ برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان، محبوبه رجب‌نسب با حضور در این برنامه از برگزاری ویژه برنامه هایی به همین مناسبت در کانون خبر داد و اظهار کرد: ایجاد زمینه‌های آسان و  ضروری برای تعامل کودکان و نوجوانان دارای نیازهای ویژه با همسالان یکی از اهداف برگزاری این برنامه‌‎خواهد بود.

مدیرکل کانون گلستان ادامه داد: مخاطبان این برنامه‌ها، تمامی کودکان و نوجوانان، اولیای تربیتی و والدین آنها هستند.

وی با دعوت از تمامی حاضرین در این برنامه جهت حضور در مرکز فراگیر آق‌قلا و بهره‌مندی از برنامه‌های ویژه آن، گفت: کودکان و نوجوانان دارای نیازهای ویژه ای هستند و یکی از مخاطبان اصلی کانون پرورش فکری محسوب می شوند و این هفته فرصتی است تا یادآوری حقوق و تبیین جایگاه ویژه این قشر را در جامعه داشته باشیم.

در این برنامه همچنین بی‌بی رابغه صوف زاده‌مربی مسوول مرکز فراگیر آق‌قلا به ارائه گزارشی از عملکرد مرکز خود پرداخت.

برپایی کارگاه دست‌ساخته‌های اعضا و اهدای آن به خیرین شهرستان، برگزاری نمایشگاه کتاب‌های کانون، انجام نمایش طنز و هم‌خوانی، اجرای سرود، قصه‌گویی عضو فراگیر کانون، اجرای نمایش اعضای دختر مرکز، مسابقه و اهدای جوایز از جمله اقداماتی بود که در این ویژه برنامه انجام شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =