کد خبر: 314909
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۸
از مدرسین کانون زبان سنندج تقدیر شد

با حضور سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان از مدرسین کانون زبان در سالن کنفرانس مرکزشماره 4 کانون تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان، سرپرست کانون استان کردستان در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات تمامی مدرسین و کارکنان کانون زبان سنندج گفت: تلاش ما بر این است که کانون زبان را به سمتی ببریم که هم رضایت کارکنان و مدرسان و هم کسانی که در تعامل با کانون زبان هستند برآورده شود تا بیش از گذشته به تمامی زبان آموزان خدمت رسانی شود.

حمیدرضا گوهری با اشاره به این که در کانون زبان هدف بهترین خدمات برای بیشترین افراد است، اظهارکرد: قصد داریم که در آینده نزدیک تعداد شعب را در شهرستانهای استان نیز گسترش دهیم و شهرستان‌های استان در اولویت این کار هستند.

گوهری در ادامه به مواردی از جمله حضوری شدن کلاس‌ها، رفع مشکلات سیستم سرمایشی ساختمان، اضافه کردن زبان‌های کردی، فرانسه، آلمانی و عربی به زبان‌های تدریس شده، اشاره کرده وبر و لزوم تبلیغات گستره و معرفی کانون زبان ایران تاکید کرد.

در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات تمامی مدرسین، لیلا باغ پیرا به عنوان مدرس سرآمد کشوری مورد تقدیر قرار گرفت و مدرسین پیشکسوت استان معرفی شد.

پایان بخش برنامه اهدای لوح تقدیر از طرف دکتر کیانی ریاست کانون زبان ایران به مدرسین بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =