کد خبر: 314914
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۴
بن بست قصه در شهرستان قروه

با پیگیری مربی مسئول مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان قروه و با همکاری شهرداری این شهرستان بن بست منتهی به مرکز کانون به نام بن بست قصه نام گذاری شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان، نام گذاری این بن بست به اسم قصه گامی گوچک است در راستای زنده نگه داشتن فرهنگ قصه گویی در بین خانواده ها و معرفی کردن دوباره این فرهنگ بین کودکان و نوجوانان

بنا بر این گزارش، در اقدامی قابل تقدیر تابلوی کوچه بن بست به نام قصه نام گذاری شد تا شهر و شهروندان را با این نمادهای فرهنگی جامعه بیشتر مأنوس کند.

این گزارش می افزید: این اقدام درپی پیشنهاد کانون شهرستان قروه و با موافقت شورای نامگذاری خیابان‌ها و معابر قروه صورت گرفته است.

در ادامه گزارش آمده است: این نام گذاری در راستای توجه به حقوق کودکان و نوجوانان و آشنایی آنها با فعالیت های فرهنگی و افزایش توجه بزرگسالان به حقوق کودکان انجام شده است.

لازم به ذکر است، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جایی است که کودکی بسیاری از هنرمندان و بزرگان امروزی کشور و استان را شکل داده و توانسته تاثیر تاثیر مهمی بر خلاقیت و افزایش اعتماد به نفس و در نتیجه موفقیت این افراد داشته است

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =