آثار برگزیده ادوار گذشته جشنواره پویانمایی، در تمامی مراکز کانون گلستان اکران شد

آثار برگزیده کودک و نوجوان دوره‌های گذشته، همزمان با آخرین روز دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران در تمام مراکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری استان گلستان اکران شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان، در آخرین روز از دوازدهمین جشنواره بین المللی تهران که از تاریخ از ۸ خرداد ماه آغاز شده بود، مراکز فرهنگی هنری ثابت و سیار استان، فیلم‌های برگزیده ادوار گذشته این جشنواره را در بخشی به نام «روز پویانمایی» اکران کردند.

در این روز تعداد زیادی از اعضا، مربیان، کودکان و نوجوانان راس ساعت ۹:۳۰ با حضور در سالن‌های مراکز کانون در سطح استان‌ و کتابخانه‌های سیار به تماشای ۸۳ دقیقه‌ای از بهترین‌های آثار این جشنواره پرداختند و در ادامه نشست‌های تخصصی نقد و بررسی این فیلم‌ها با حضور مهمانان ویژه برگزار شد.

همچنین مدیرکل کانون گلستان، معاون فرهنگی‌اجرایی و کارشناسان نیز این روز با حضور در مراکز از روند اجرای این برنامه بازدید کرده و در کنار مخاطبین به تماشای این فیلم‌ها پرداختند.

گفتنی‌است هدف از برگزاری این رویداد بزرگ فرهنگی-هنری کمک به رشد وگسترش هنر پویانمایی، ایجاد زمینه‌های مؤثر و بستری شایسته برای هنر پویانمایی، معرفی فیلم‌های برگزیده در بخش کودک در مراکز سراسر استان، ارزش نهادن به این هنر_صنعت وافزایش مخاطبان و فراهم نمودن منبعی به عنوان محرک‌های دیداری و نوشتاری برای اعضاء ادبی و هنری مراکز بوده است.

دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران به دبیری محمدرضا کریمی‌صارمی ۸ تا ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب برگزار شد.

گزارش تصویری اکران آثار برگزیده جشنواره پویانمایی در کانون گلستان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =