اکران فیلم‌های برگزیده جشنواره بین المللی پویانمایی در مراکز کانون پرورش فکری مازندران

هم‌زمان با روز پویانمایی، فیلم‌های پویانمایی برگزیده کودک جشنواره بین المللی  پویانمایی در سینما کانون ساری و سالن مراکز کانون پرورش فکری مازندران اکران شد.  

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران، دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از ۸ لغایت ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ در تهران برگزار شد.

بر همین اساس، یکی از بخش‌های جنبی جشنواره، گرامی داشت روز پویانمایی بود  که ۱۲ خرداد به صورت هم‌زمان در سراسر کشور؛ انیمیشن‌های برگزیده بخش کودک دوره های پیشین جشنواره شامل: شب ترسنام لومو از ایران (کانون) – بارون میاد جرجر از ایران (کانون) - مامان من یه هواپیماست از روسیه – وقت خوابه از ایران – سگ پاکوتاه از آلمان - بزغاله‌های ابری از ایران (کانون) - الاکلنگ از ایران – حکایت کلاه غیبی از ایران (کانون) و کچل کفترباز از ایران  در سینما کانون ساری و سالن‌های مراکز فرهنگی هنری استان و کتاب‌خانه‌های سیار روستایی مازندران  به صورت رایگان  اکران شد.

این برنامه که با استقبال چشمگیر کودکان و نوجوانان و والدین آنها صورت پذیرفت؛ با هدف  آشنایی بیشتر مربیان و اعضای کانون و اولیای تربیتی با پویانمایی و اهمیت آن در زندگی کودکان اجرا شد.

در همین حال، در برخی از مراکز فرهنگی هنری با دعوت از کارشناسان و فعالان حوزه پویانمایی استان اقدام به برگزاری نشست‌هایی  پیرامون  پویانمایی و بررسی آثار اکران شده نمودند.

برای دیدن سایر عکس ها روی همین لینک کلیک نمایید 
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =