پیش‌بینی بیش از ۵۲۰ کارگاه تخصصی و آموزش زبان‌های خارجی از سوی کانون پرورش فکری خراسان جنوبی

با هدف غنی سازی اوقات فراغت کودکان ونوجوانان، بیش از ۵۲۰ کارگاه تخصصی فرهنگی، هنری و ادبی و آموزش زبان‌های خارجی در مراکز کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان و کانون زبان استان خراسان جنوبی پیش بینی شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری خراسان جنوبی، طاهره حمیدی مدیر کل کانون استان در این خصوص گفت: در راستای برنامه‌های غنی سازی اوقات فراغت کودکان ونوجوانان ۲۵۶ کارگاه تخصصی فرهنگی، هنری و ادبی، علمی و مذهبی ویژه و اوقات فراغت کودکان ونوجوانان در ۱۲ مرکز فرهنگی و هنری کانون استان پیش‌بینی شده است که با پایان مراحل ثبت نام از مخاطبان، از شنبه ۴ تیرماه فعالیت آموزشی این کارگاه‌ها آغاز شده است.

وی افزود: آموزش نقاشی، سفال، نوشتن خلاق، صنایع دستی، کاردستی، روباتیک، خوشنویسی، پویانمایی، ساخت عروسک‌های نمایشی، روخوانی و روان‌خوانی قرآن، پرورش خلاقیت، ظریف‌بری با چوب، آموزش مهارت‌های زندگی و سواد رسانه‌ای بخشی از کارگاه‌های آموزشی پیش‌بینی شده علاوه بر برنامه‌های عمومی مراکز است.

مدیر کل کانون استان از برگزاری بیش از ۲۷۰ کلاس آموزشی زبان‌های خارجی در چهار مراکز آموزشی کانون زبان در استان نیز خبر داد و گفت: این مراکز آموزشی، هشت زبان زنده دنیا از قبیل انگلیسی، عربی، اسپانیایی، چینی، روسی، آلمانی، فرانسه، ایتالیایی پیش‌بینی شده است که به صورت حضوری و مجازی به مخاطبان آموزش داده می‌شود.

وی ادامه داد: از ابتدای تیرماه ثبت نام کلاس‌های آموزشی کانون زبان آغاز شده و از ۱۸ تیر ماه فرآیند آموزشی کلاس‌های کانون زبان،  با حضور بیش از ۳۵۰۰ زبان آموز انجام خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =