کد خبر: 317882
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۴
ظرفیت‌های کانون پرورش فکری توسعه یابد

امام جمعه تنکابن با حضور در نمایشگاه کانون پرورش فکری این شهرستان بر توسعه ظرفیت‌های کانون تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مازندران، حجت الاسلام سید مهدی هدایتی، امام جمعه شهرستان تنکابن و مظاهر معافی، فرماندار ویژه تنکابن با حضور در کانون پرورش فکری این شهرستان از نمایشگاه فعالیت‌ها و دستاوردهای این مرکز دیدن کردند.

 امام جمعه تنکابن، ضمن بازید از نمایشگاه و صحبت با اعضای و مربیان کانون، فعالیت‌های فرهنگی هنری این نهاد را بسیار ارزشمند عنوان کرد و بر توسعه ظرفیت‌های کانون  برای رشد و شکوفایی خلاقیت کودکان و نوجوانان تاکید نمود.

  در ادامه فرماندار ویژه تنکابن نیز کانون را محیطی امن و بانشاط عنوان کرد و افزود: تنوع فعالیت‌ها و برنامه‌های کانون، برای شناخت و پرورش استعدادها و  ترویج فرهنگ بسیار مناسب است .

مظاهر معافی ضمن  پیشنهاد برگزاری جلسات شورای ادرای شهرستان در کانون، اظهار امیدواری کرد، با تکمیل و بهره‌برداری از مرکز فرهنگی هنری نشتارود، کیفیت و گسترش فعالیت‌های فرهنگی کانون هم توسعه یابد.

در ابتدای این دیدار، بیتا مرغوب مسؤول مرکز تنکابن، ضمن معرفی و تشریح فعالیت‌های کانون از همراهی و مساعدت‌های امام جمعه و فرماندار ویژه  این شهرستان قدردانی نمود و به ارایه  گزارشی از عملکرد فرهنگی هنری ادبی کانون پرداخت.

در پایان، دو تابلوی هنری  از چهره  دو شهید  بزرگوار؛  سردار حاج قاسم سلیمانی و شهید باهنر که توسط اعضای این مرکز نقاشی شد، از سوی مسؤول این کانون به  امام جمعه و فرماندار شهرستان تنکابن اهدا شد.

ظرفیت‌های کانون پرورش فکری توسعه یابد

ظرفیت‌های کانون پرورش فکری توسعه یابد

ظرفیت‌های کانون پرورش فکری توسعه یابد

ظرفیت‌های کانون پرورش فکری توسعه یابد

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =