کد خبر: 324180
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۸
بازدید 226
پیام تبریک معاون فرهنگی کانون پرورش فکری گلستان به مناسبت فرارسیدن عید نوروز

الهه مقصودلو در پیامی فرا رسیدن عید باستانی نوروز و ماه مبارک رمضان را به تمامی همکاران پرتلاش و کودکان و نوجوانان و خانواده‌های کانونی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری گلستان، الهه مقصودلو، معاون فرهنگی‌اجرایی استان در پیامی فرا رسیدن عید باستانی نوروز را به تمامی همکاران پرتلاش، کودکان و نوجوانان و خانواده‌های کانونی تبریک گفت.

 در این پیام آمده است:

به نام خداوند مهر و سپهر

نوروز نوسازی روح است و نودیدن و نوشنیدن و نوپوشیدن. نوروز آغاز بهاری‌ست که آغازین گامش را در دل‌ها می‌گذارد و نخستین آوازش را در ثنای انسانیت و هم‌نوع دوستی سرمی دهد.

زندگی یک‌بار دیگر فرصت دارد از ابتدا شروع کند. برگردد و با « یا محول الحول والاحوال » و« یا مقلب القلوب والابصار»جان دوباره بگیرد.

احیاکن ! خوبی و نیکی و پاکی را

آغاز کن ! بشردوستی و مهربانی را

و پیوندی باش بین قلب‌ها و نور، جان‌ها و روشنی و سپیده را مهمان هرروز خودت کن!

بگذار تن شریف،  به جان آدمیت معنا شود و مهر و لبخند، هم خانه‌ات شود.

هوای دلت را به نوروز ببخش و نوروز را سرلوحه‌ی کارت قرار بده که فلسفه‌ی همه‌ی زیستن را در خود جای داده است.

دوست عزیز کانونی

فرارسیدن سال جدید که همراه با حلول ماه مبارک رمضان و ماه بندگی است را تبریک عرض نموده و برای‌تان آرزوی سالی پر از خوبی، صلح و انسانیت آرزومندم. باشد که در سایه‌ی الطاف خداوندی نقش سبزینگی و سعادت در پیشانی بلند موفقیت‌ها و کامیابی‌هایت حک شود و کانون پرورش فکر و اندیشه‌ی کودکان و نوجوانان استان گلستان از نگاه والای شما سرشار و به سمت روشنی و سرافرازی روزافزون در حرکت باشد.

با احترام- الهه مقصودلو

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =