مدیر کل کانون فارس با سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی دیدار کرد

سعیدرضا کامرانی مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس با سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی استان با هدف بررسی همکاری‌های مشترک دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون فارس، این دیدار با هدف توسعه همکاری‌های مشترک کانون و سازمان آتش‌نشانی برای آموزش و آگاهی‌بخشی به کودکان و نوجوانان در زمینه مقابله با حوادث، امداد و نجات و امور مربوط به ایمنی برگزار شد.

در این دیدار کامرانی با اشاره به تعداد مراکز فرهنگی هنری کانون در سراسر استان و جمعیت مخاطب، مأموریت‌های کانون در بخش‌های فرهنگی، هنری و ادبی را برشمرد و برای هر نوع همکاری در زمینه تولید محتوا و اجرای ویژه برنامه‌های مشترک با هدف آگاهی‌بخشی به جامعه مخاطب کانون، اعلام آمادگی کرد.

هادی عیدی‌پور، سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی هم با اشاره به جامعه مخاطب کانون، فعالیت برای این گروه‌های سنی را بسیار مهم دانست و از مسوولان کانون خواست با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود و با انجام همکاری‌های مشترک آموزشی و تولید محتوا در راستای افزایش آگاهی عمومی در زمینه‌ی امداد و نجات و آموزش در مواقع مقابله با خطر و حوادث غیرمترقبه با استفاده از وجود مربیان توانمند و ظرفیت کتاب‌خانه‌های سیار و پستی سازمان آتش‌نشانی را یاری کنند.

قرار است جلسه مشترک دیگری با حضور معاونان و کارشناسان کانون فارس برگزار و جمع‌بندی نهایی در رابطه با شیوه و نوع فعالیت‌های مشترک صورت پذیرد.  

 مدیر کل کانون فارس با سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی دیدار کرد

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =