کد خبر: 324637
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۴
بازدید 126
هنرنمایی اعضای کانون گلستان در در مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان کشور ژاپن

۲ عضو مراکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری گلستان موفق به کسب دیپلم افتخار در سی‌امین مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان انجمن هیکاری کشور ژاپن شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان، «سی‌امین مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان انجمن هیکاری کشور ژاپن» در سال  ۲۰۲۲ با موضوع‌های «من و غذای مورد علاقه‌ام» و «آزاد» برگزار شد و ۹هزار و ۳۱۳ اثر از ۵۶ کشور جهان در این مسابقه مورد بررسی و داوری قرار گرفت که از آن میان ۱۶ عضو مراکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور موفق به دریافت یک نشان طلا، یک نشان نقره و شش نشان برنزی به همراه لوح تقدیر شدند و ۸ دیپلم افتخار نیز به دیگر اعضای کانون اهدا شد.

برهمین اساس«آوینا علی‌اصغری» ۷ ساله از مرکزشماره ۱ کانون گرگان با هدایتگری ربابه کلاتی و «راضیه مدرسی» ۵/۱۴ ساله از مرکز شماره  ۱ کانون گنبد با هدایتگری مریم کرامتلو، موفق به دریافت دیپلم افتخار «سی‌امین مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان انجمن هیکاری کشور ژاپن» شدند.

لازم به یادآوری است از میان ۳۳۸ اثری که از سوی کانون به مسابقه نقاشی انجمن هیکاری کشور ژاپن ارسال شد، ۱۶ عضو مراکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به شرح زیر موفق به کسب نشان و دیپلم افتخار از این دوره از مسابقات شدند.

برای مشاهده تصویر نقاشی‌های برگزیده این مسابقه اینجا کلیک کنید.

هنرنمایی اعضای کانون گلستان در در مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان کشور ژاپن

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =