کد خبر: 325646
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۰۷:۳۵
بازدید 194
دیدار مدیر کل کانون فارس با رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی

سعیدرضا کامرانی، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس با هدف بررسی زمینه‌های مشترک همکاری با رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان فارس دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون فارس، در جلسه‌ای که با حضور کامرانی مدیرکل و کارشناسان کانون فارس با خلیل عابدی رئیس آموزش و پرورش استثنایی و معاون او برگزار شد، فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ادبی ویژه‌ی کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه بررسی شد.

عابدی به اوقات فراغت دانش‌آموزان با نیاز ویژه اشاره کرد و گفت: اوقات فراغت بستر مناسبی برای بروز خلاقیت‌ها و نوآوری‌هاست. او در ادامه گفت: انجام فعالیت‌های تابستان باید با انرژی، توانایی ذهنی، سن و نوع معلولیت دانش‌آموزان هم‌خوانی داشته باشد.

سعیدرضا کامرانی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس نیز خاطرنشان کرد: تابستان دوران طلایی برای دانش‌آموزان محسوب می‌شود که با برنامه‌ریزی درست باید از آن استفاده کنند.

به گفته‌ی کامرانی، اوقات فراغت به منزله گذراندن وقت اضافه نیست چون هر یک از فعالیت‌ها در کشف استعداد و علایق مخاطب و پیدا کردن مسیر آینده به آنها کمک خواهد کرد. او مهم‌ترین ویژگی فعالیت‌های اوقات فراغت را انجام دادن فعالیت‌های گروهی دانست که باعث می‌شود فرد در برنامه‌های گروهی با قبول وظایف مختلف، مسئولیت‌پذیر و شهروند بهتری شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =