ویژه برنامه‌های دهه کرامت در کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان شماره یک طبس

مرکز فرهنگی و هنری شماره یک طبس همراه با هدف آشنایی بیشتر کودکان ونوجوانان عضو این مرکز، ویژه برنامه‌های مختلی را پیش‌بینی و در مرحله‌ی اجرا دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری خراسان جنوبی؛  مرکز فرهنگی و هنری شماره یک کانون نیز همراه با دیگر مراکز کانون ویژه برنامه‌های مختلفی در ایام دهه کرامت در حال اجرا دارد که این برنامه‌ها با استقبال خوب کودکان ونوجوانان این مرکز مواجه شده است.

بر همین اساس عکس نوشته‌هایی از داستان‌های زندگی امام رضا (ع) و  داستان‌های آموزنده از زندگی این معصوم ، ساخت کتیبه‌های سفالی، معرفی کتاب با موضوع امام رضا (ع) و زندگی و سیرت ایشان و آشنایی با لقاب حضرت فاطمه معصومه(س) و امام رضا(ع) بخشی از این برنامه‌ها بود.

 مربیان این مرکز جشن دهه کرامت را نیز با مشارکت اعضا در این مرکز اجرا کردند که این جشن با جمع خوانی صلوات خاصه امام رضا (ع) و بیان  برکات آن آغاز شد و  در ادامه پویانمایی «کبوتر مهربانی» که توسط مربی هنری مرکز و همراهی  تعدادی از اعضای دختر تولید شده است برای سایر اعضای حاضر در این نشست اکران شد.

گفتنی است جشن‌های دهه کرامت از ۳۱ اردیبهشت ماه در ۱۲ مرکز ثابت و ۱۶ کتاب‌خانه سیار کانون آغاز شده است و تا ۱۰ خرداد ماه و ولادت امام رضا(ع) ادامه خواهد داشت.

ویژه برنامه‌های دهه کرامت در کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان شماره یک طبس

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =