اختتامیه طرح کانون مدرسه در مرکز کانون پرورش فکری شماره سه بیرجند

جشن اختتامیه طرح کانون مدرسه با حضور جمعی از دانش آموزان مدرسه شاه پری ناصح در محل مرکز شماره سه کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان خراسان جنوبی؛ مرکز فرهنگی و هنری شماره سه بیرجند همزمان با ایا دهه کرامت و ۸ خرداد ماه ۱۴۰۲ جشن اختتامیه طرح «کانون مدرسه» را با حضور دانش آموزان مدرسه «شاه پری ناصح» این شهرستان برگزار کرد.

بر اساس این گزارش در این جشن دانش آموزان سرود کانون  را هم‌خوانی و پس از آن به صورت مجازی و با خوانش صلوات خاصه امام رضا(ع) به زیارت آن امام مهربان رفتند.

گفتنی است، حدیث نویسی حضرت با راهنمایی مربی خوشنویسی مرکز، نقد و بررسی پویانمایی کیمیاگر، اعطای مرغک کانون به دانش آموزان شرکت کننده در این طرح، معرفی دهه کرامت و طرح اختصاصی مرکز سه با نام«پرواز کتاب‌ها» که به جمع آوری کتاب های درسی با هدف یاری به اعضا دانش آموز نیازمند می باشد از بخش‌های این جشن بود.

این گزارش می‌افزاید: در طی سال تحصیلی۱۴۰۲-۱۴۰۱ و در قالب طرح کانون مدرسه، مدارس دکتر غلامحسین شکوهی و شاپری ناصح با حضور  ۱۴ کلاس  با فعالیت‌های کانون آشنا و از برنامه‌های مختلف این مرکز بهره‌مند شدند.

اختتامیه طرح کانون مدرسه در مرکز کانون پرورش فکری شماره سه بیرجند

اختتامیه طرح کانون مدرسه در مرکز کانون پرورش فکری شماره سه بیرجند

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =