کد خبر: 326354
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۲
بازدید 160
آغاز ثبت‌نام کلاس‌های تابستانی کانون پرورش فکری در سراسر استان گلستان

ثبت‌نام کلاس‌ها، دوره‌های تابستانی و طرح اوقات فراغت کانون پرورش فکری در تمامی مراکز فرهنگی هنری سطح استان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان، مراکز فرهنگی هنری سراسر استان، ثبت‌نام کلاس‌های فصل تابستان را با برنامه‌ریزی بیش از ۱۵۰ عنوان کارگاه آغاز کردند.

متقاضیان عضویت در مراکز کانون از تابستان امسال علاوه بر خدمات مرتبط با امانت کتاب و استفاده از سالن‌های مطالعه، ۸ فعالیت کتاب محور رایگان مانند معرفی و نقد و بحث کتاب، روخوانی، آشنایی با مفاخر، مشاهیر، مشاغل و ویژگی‌های تاریخی و جغرافیای و اقوام سرزمین، آشنایی با قرآن و احادیث، مهارت‌های خوب شنیدن و خوب گفتن(قصه‌گویی) دریافت می‌کنند. همچنین با افزایش کارگاه‌های تابستانی، علاقه‌مندان می‌توانند از طیف گسترده دوره‌هایی مانند مهارت‌های ارتباطی و تمرین خوب زندگی کردن تا انواع زیر مجموعه‌های هنرهای تجسمی، نمایش و تئاتر، شعر و داستان نویسی، پویانمایی، قصه‌گویی (فن بیان، زبان بدن، پرورش و پردازش متن)، عکاسی، نجوم و رباتیک بهره ببرند.

یادآوری می‌شود ثبت‌نام فعالیت‌ها و عضویت در مراکز کانون آغاز شده و علاقه‌مندان شرکت در دوره‌های حضوری می‌توانند با مراجعه به مراکز فرهنگی هنری کانون در سراسر استان ثبت‌نام کنند.

گفتنی‌است ۱۸مرکز ثابت، ۶ کتاب‌خانه سیار، ۲ کتاب‌خانه پستی و ۳ مرکز فراگیر برای برگزاری کارگاه‌های دوره‌ای و تخصصی با مربیان متخصص و مجرب در تابستانی سال جاری به منظور تمرین مهارت‌های زندگی آماده‌ی خدمت‌رسانی به کودکان و نوجوانان هستند.

آدرس مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =