طنین زنگ قصه گویی در مراکز فرهنگی و هنری کانون قزوین

به مناسبت ثبت ملی قصه‌گویی ایرانی هم‌زمان با سراسر کشور زنگ قصه‌گویی در مراکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین در تاریخ 23 خرداد 1402 به مناسبت رویداد ثبت ملی قصه‌گویی ایرانی، هم‌زمان با سراسر کشور مراکز فرهنگی و هنری کانون استان قزوین ویژه برنامه زنگ قصه‌گویی را اجرا کردند.

در مرکز فرهنگی و هنری شماره سه قزوین  ویژه برنامه ای با حضور اعضای قصه گو برگزار شد. قصه گویی اعضا و مربیان، کارگاه تصویرسازی داستان خانم کوچیک، معرفی کتاب، شعرخوانی، اجرای مسابقه و نواختن زنگ قصه‌گویی از فعالیت‌های انجام شده در این برنامه بود.

مرکز فرهنگی و هنری کانون ضیاآباد با دعوت از اعضای علاقه‌مند به هنر قصه‌گویی، اجرای فعالیت قصه‌گویی و معرفی رویداد ثبت ملی قصه‌گویی ایرانی این روز را گرامی داشت.

مرکز فرهنگی و هنری کانون الوند برنامه زنگ قصه گویی را با همراهی اعضای قصه‌گوی مرکز برگزار کرد.

مرکز فرهنگی و هنری شماره یک قزوین با برگزاری یک کارگاه قصه گویی برای اعضای مرکز همراه با بازی و سرگرمی و مسابقه این رویداد را گرامی داشت.

مرکز فرهنگی و هنری شماره یک و دو کانون تاکستان هم با برگزاری جشن قصه‌گویی این اتفاق خوب در عرصه هنر قصه‌گویی را گرامی داشتند.

در مرکز فرهنگی و هنری شماره یک کانون آبیک هم ویژه برنامه زنگ قصه‌گویی با حضور اعضا برگزار شد.

مرکز فرهنگی و هنری کانون شریفیه هم جشن قصه‌گویی  را با اجرای قصه توسط اعضا و مربیان در این روز برگزار کرد.

گفتنی‌ست کانون پرورش فکری بعد از گذشت بیست‌وچهار دوره برگزاری جشنواره قصه‌گویی در سطح ملی و بین‌المللی، موفق به ثبت ملی قصه‌گویی در پاسداری از میراث ناملموس ایران اسلامی شده است.

طنین زنگ قصه گویی در مراکز فرهنگی و هنری

طنین زنگ قصه گویی در مراکز فرهنگی و هنری

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =