کد خبر: 330282
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۱
بازدید 116
دومین جلسه شورای آموزش کانون استان ایلام برگزار شد

دومین جلسه شورای آموزش کانون استان ایلام برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام، دومین جلسه «شورای آموزش اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام» با حضور فاطمه رستگار مدیرکل، ملوک هاشمی معاون فرهنگی، علیرضا آقایی کارشناس مسئول فرهنگی هنری و ادبی، مرتضی حاتمی کارشناس آموزش و پژوهش و رستا چکاوک کارشناس ارزیابی عملکرد (مهمان) در دفتر مدیرکل  برگزار شد.

در این جلسه مدیرکل کانون استان، با توجه به درپیش بودن بیست و پنجمین دوره جشنواره بین المللی قصه گویی، بر اجرای نشست ها و دوره های آموزشی برای اعضا و مربیان با محوریت موضوعات منتخب، توسط واحد کارشناسی آموزش و پژوهش تاکید نمود.

وی افزود: استفاده از ظرفیت مدرسان کانونی و مشارکت گسترده اعضای قصه گو و علاقه مندان به این هنر ایرانی مورد انتظار است که ان شاالله در جشنواره امسال حضور و مشارکت خوب، بانشاط و فعالی را شاهد باشیم.

در این جلسه سایر اعضا درخصوص آموزش قصه گویی برای اعضای ارشد و نوجوان و مربیان به بررسی موضوعات و سرفصل های اعلام شده، پرداختند و در موضوعات «طنز» و «قصه های قرآنی و دینی» برای آموزش به مخاطبان انتخاب شد.

بهره گیری از ظرفیت فضای شاد و برگزاری آموزش مجازی برای مربیان، استفاده از ظرفیت مدرسان کانون استان، تعیین تاریخ و زمان برگزاری نشست و دوره آموزشی، مشارکت فعال  اعضای انجمن قصه گویی کانون استان و... مورد بحث و بررسی و تاکید قرار گرفت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =