جلسه هماهنگی بیست وپنجمین جشنواره قصه گویی در آذربایجان‌غربی برگزار شد

نشست هماهنگی و برنامه ریزی مرحله استانی بیست و پنجمین جشنواره بین المللی قصه گویی با حضور نمایندگان سازمان ها و دانشگاه‌ها در اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی، در این جلسه که به منظور برنامه‌ریزی برای حضور گسترده و نظام‌مند اقشار مختلف مردم در مرحله استانی بیست و پنجمین جشنواره بین المللی قصه گویی برگزار شد نمایندگان دانشگاه ارومیه، دانشگاه آزاد اسلامی، آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی، صدا و سیما، ورزش و جوانان، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آموزشکده فنی و حرفه ای دختران ارومیه و نهاد کتابخانه‌های عمومی استان حضور داشتند.

مدیرکل کانون استان، عمومی‌سازی و مردمی‌سازی را از جمله سیاست‌های جدی جشنواره برای دوره کنونی ذکر کرد و افزود: بهره‌گیری سازمان‌ها از فضای گسترده‌ی رسانه‌ای، فضاسازی و تبلیغات محیطی می‌تواند در فرآیند اطلاع رسانی به آحاد مردم جهت حضور پرشور در جشنواره تأثیرگذار باشد.

زهرا آب‌سوران، «با قصه لبخند بسازیم» را شعار بیست و پنجمین جشنواره بین المللی قصه گویی عنوان و تصریح کرد: جشنواره بیست و پنجم در بخش‌های آیینی سنتی، بخش کلاسیک و مدرن، بخش زبان اشاره و بخش ۹۰ ثانیه‌ای برگزار خواهد شد.

رییس جشنواره استانی خاطر نشان کرد: شرکت‌کنندگان می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی www.kanoonfest.ir تا پایان مهر۱۴۰۲ ضمن نام‌نویسی به ارسال آثار خود بپردازند.

در ادامه این جلسه که با پرسش و پاسخ اعضای جلسه همراه بود، نمایندگان سازمان ها و دانشگاه‌ها به بیان دیدگاه‌ها و نکته نظرات خود در خصوص جزئیات برگزاری شیوه نامه بیست و پنجمین جشنواره بین المللی قصه گویی پرداختند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =