کد خبر: 330585
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۲
بازدید 250
استقبال از «بچه زرنگ» در کانون استان قزوین

اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قزوین با برگزاری چند نشست استانی، برنامه‌ریزی و اطلاع رسانی گسترده به استقبال اکران انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» در استان رفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین در آستانه اکران عمومی انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ»، کانون استان قزوین با اجرای مقدمات لازم برای برخورداری هر چه بیشتر مخاطبان از این اثر سینمایی زمینه‌سازی کرد.

نشست هماهنگی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان «سیدعلی اکبر موسوی» با مدیران دو سینمای قزوین، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری، معاونان آموزش و پرورش و دیگر مسئولان دست اندرکار در زمینه تبلیغات، اطلاع رسانی و اکران این اثر سینمایی از جمله این اقدامات بود.

هم‌چنین چند نشست استانی با هدف برنامه ریزی مناسب در راستای بهره مندی هر چه بیشتر مخاطبان از این انیمیشن برگزار شد.

ارسال نامه اطلاع رسانی به همه ادارات استان، ارسال تیزر برای پخش در صدا و سیما، تبلیغات شهری و فضای مجازی ااز دیگر اقدامات کانون استان قزوین در استقبال از اکران «بچه زرنگ» بوده است. که از پنجم مهر در سینماهای ارشاد و بهمن قزوین بر روی پرده می‌رود.

گفتنی‌ست انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» به تهیه کنندگی حامد جعفری که پیش از این در چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمده بود، در سینماهای سراسر کشور به اکران در می‌آید.

این فیلم محصول مشترک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و «گروه هنر پویا» است که با همت نزدیک به ۲۵۰ نفر از جوانان هنرمند ایران ساخته شده است و از پنجم مهر اکران می‌شود تا سالن‌های سینما، میزبان کودکان و خانواده‌هایشان باشند.

«بچه زرنگ» یک فیلم پویانمایی بلند ایرانی در ژانر ماجراجویی به کارگردانی مشترک بهنود نکویی، محمدجواد جنتی و هادی محمدیان است که در چهل و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور پیدا کرد و موفق به کسب یک سیمرغ بلورین ویژه هیئت داوران هم شد.

این فیلم به داستان زندگی پسربچه‌ای به نام محسن می پردازد که عاشق ابرقهرمان‌های فیلم‌هاست و همیشه تلاش می کند با وسایل ابرقهرمانی اش به هرکس و هر چیزی کمک کند او در یک اتفاق نادر، به جنگلی اسرارآمیز قدم می‌گذارد و با حیوانات منقرض شده ایران مواجه می‌شود، این آغاز یک ماجرای پیچیده برای نجات آخرین ببر ایرانی است. این پویانمایی یک پایان‌بندی‌مرتبط با علی بن موسی الرضا(ع) دارد که امضای شرکت سازنده آن محسوب می شود.

پخش انیمیشن «بچه زرنگ» را فیلمیران بر عهده دارد و این فیلم به سرگروهی پردیس سینمایی کورش اکران می‌شود.

استقبال از «بچه زرنگ» در کانون استان قزوین

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =