ازخانواده شهدای کانون استان کردستان تجلیل شد

به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان، فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان در همایش " زنان، دختران، جهاد و مقاومت" در سنندج از دو همکار خانواده شهدای کانون استان کردستان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان، تجلیل از دو همکار کانونی در یادواره شهدای زن به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد و به مصداق فرموده مقام معظم رهبری مدظله العالی که فرموده اند حفظ و نگهداشتن یاد و خاطره شهدا کم تر از شهادت نیست ؛ از دو همکار کانونی که از خانواده معظم شهیدا هستند تجلیل به عمل آمد.

بنا بر این گزارش، از شهین احمدی گلزار فرزند و خواهر شهید و کارمند دفتر استان و دلارام مفاخری خواهر شهید مربی فرهنگی مرکز شماره 4 سنندج در این یادواره مورد تجلیل قرار گرفتند.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی روز سه شنبه در همایش " زنان، دختران، جهاد و مقاومت" در سنندج اظهار کرد: مهمترین ویژگی اخلاقی و رفتاری آسیه، همسر فرعون که خداوند در قرآن کریم به آن اشاره کرده، این است که یک زن مومنه بود.

وی با بیان اینکه توجه به چهار نکته اخلاقی از سوی زن مسلمان در زندگی ضروری و ارزشمند است، افزود: کسب فضایل انسانی و مکارم اخلاقی از جمله این ویژگی‌هاست که می تواند در زندگی راهگشا باشد.

نماینده ولی فقیه در کردستان با تاکید بر اینکه ارتقای سطح علم و دانش زن مسلمان ویژگی دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد، ادامه داد: قرآن کریم مهمترین اصلی است که زن مسلمان به واسطه خواندن و عمل به دستورات آن می تواند در این راه قدم بردارد.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی یادآور شد: علم آموزی تنها به واسطه به دست آوردن شغل نباشد بلکه از آن در مسیر درست تعلیم و تربیت فرزندان بهره گرفته شود.

در این مراسم از کتاب " دایکه‌کان ایستاده‌اند" نوشته زهره یزدان پناه رونمایی و از خانواده شهدای زن کردستان قدردانی شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =