مهلت ارسال آثار به نهمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی کانون تا ۱۵ آبان

نهمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با موضوع «خانواده من، اقلیم من» ویژه کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون فارس، این رویداد با هدف فراهم آوردن زمینه شناسایی و کشف استعدادهای جدید شرکت‌کنندگان کودک و نوجوان سراسر کشور، ایجاد فضای رقابت سالم بین کودکان و نوجوانان در عرصه‌ی ملی و انگیزه‌بخشی و تشویق اعضای مستعد در رشته‌های مختلف هنرهای تجسمی برگزار می‌شود.

کانون پرورش فکری در نهمین رویداد ملی هنرهای تجسمی علاوه بر اعضای مراکز خود، کودکان و نوجوانان سراسر کشور را مورد توجه خاص خود قرار داده تا آن‌ها نیز به ارائه اثر بپردازند.

تاکنون هشت دوره دوسالانه ملی هنرهای تجسمی از سوی مدیریت آفرینش‌های ادبی و هنری کانون برگزار شده است و نهمین دوره آن با مشارکت کانون استان همدان در بخش‌های نقاشی، سفالگری، خوشنویسی و عکاسی برگزار خواهد شد.

بر این اساس کودکان و نوجوانان ۴ تا ۱۷ سال می‌توانند در بخش «نقاشی» و کودکان و نوجوانان ۹ تا ۲۲ سال می‌توانند در بخش‌های «سفال‌گری، خوش‌نویسی و عکاسی» این رویداد هنری شرکت کنند.

با توجه به اینکه یکی از اساسی‌ترین عوامل در ساختار سیاره زمین اقلیم است و بدون شک طبیعت، انسان و کلیه مظاهر حیات در سطح گسترده‌ای متأثر از شرایط اقلیمی هستند. تفاوت‌های اقلیمی می‌تواند تأثیرهای گوناگونی بر روی جنبه‌های مختلف زندگی هر خانواده داشته باشد. بر این اساس موضوع این رویداد «خانواده من، اقلیم من» اعلام شده است.

علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد هنری در استان فارس تا ۱۵ آبان ۱۴۰۲ فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه این رویداد هنری به نشانی شیراز، بلوار استقلال، جنب پارک کودک (قوری)، اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس، واحد آفرینش‌های هنری ارسال کنند.

آثار این دوسالانه، نیمه دوم آذر ۱۴۰۲ داوری می‌شود و بهمن ماه همراه با قدردانی از برگزیدگان و اهدای جوایز، نمایشگاهی از آثار برگزیده برپا خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =