پیام تبریک مدیر کل کانون پرورش فکری همدان به مناسبت فرا رسیدن سال نو

مدیر کل کانون پرورش فکری به مناسبت فرا رسیدن سال نو، «سال جهش تولید با مشارکت مردم» پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان، مدیر کل کانون پرورش فکری به مناسبت فرا رسیدن سال نو پیام تبریک صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ

یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

طبیعت به عنوان یکی از نشانه‌های خدا سرشار از درس و عبرت است و دلی که بیدار است، در هر پدیده‌ای عبرتی می‌بیند و از هر نشانه‌ای، درسی می‌آموزد و اینک بهار فرصت دوباره نگریستن به دیروز و امروز است. بهار یعنی بهتر زیستن و بهتر نگریستن؛ یعنی بهتر از همه دیروزها، سبزی و طراوت را تلاوت کردن؛ بهار یعنی درس تحول و نو شدن. 

وقتی نگاه بهار بر دیوار دل و جانمان می‌تابد، از تدبیرکننده شب و روز و بی همتای هستی بخش، دگرگونی، تحول و بهترین حال ها را در لحظات تحویل سال با تمام وجودمان تمنا می‌کنیم.

سال 1403 به نام سال «سال جهش تولید با مشارکت مردم» نامگذاری شد و این سال را در حالی آغاز می‌کنیم که در سال گذشته به مدد و یاری خداوند متعال و زحمات و همت همکاران صدیق و همراه شاهد اتفاقات زیبا و دستاوردهای مهم در کانون بودیم و امیدوارم که در سال جدید این روند رو به رشد با قدرت و مشارکت هر چه بیشتر همکاران و نیز خانواده‌ها ادامه پیدا کند.

اینجانب فرا رسیدن عیــد باستانی نـوروز و تقارنش را با بهار قرآن و ماه مبارک رمضان به خانواده کانون و همه کودکان و نوجوانان تبریک عرض می‌نمایم. 

امیدوارم با استعانت از پروردگار یکتا و در سایه توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و پیروی از رهنمودهای فرزانه رهبر انقلاب و نیز همدلی و همفکری و هم‌افزائی شما همکاران عزیز سالی پربرکت در مسیر خدمت به کودکان و نوجوانان را سپری کنیم.

برایتان در آغازین روز سال نو و در این فرصت نو، شور و نشاطی نو برای ساختن و بهتر زیستن، آرزومندم و در پرتو الطاف الهی پیروز و سلامت باشید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =