کانون فارس فروشگاه کتاب، صنایع دستی و محصولات فرهنگی هنری را در گذر حافظیه راه اندازی کرد

هم زمان با روزهای نوروز کانون فارس فروشگاه کتاب، صنایع دستی و محصولات فرهنگی هنری را در گذر حافظیه راه اندازی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس، در ایام نوروز ١۴٠٣ در گذر فرهنگی حافظیه و در محل مرکز شماره یک کانون در شیراز، نمایشگاهی از کتاب، صنایع دستی و محصولات فرهنگی هنری با همکاری مربیان کانون و جمعی از هنرمندان استان راه اندازی شده است.


در این نمایشگاه که با هدف عرضه کتاب و تولیدات هنری مربیان کانونی و آزاد به گردشگران نوروزی و آشنایی آنها با صنایع دستی استان فارس برپا شده است، بیش از ده گروه فرهنگی هنری به عرضه محصولات خود می پردازند.


در حوزه هنرهای تجسمی، محصولات عرضه شده در این نمایشگاه شامل سفال، منبت، گلیم، جاجیم‌ و نقاشی‌های سنتی و غیره هستند که با طراحی‌های زیبا و کیفیت بالا، به گردشگران عرضه شده‌اند.

بخش کتاب و بازی های فکری از مهم ترین بخش های این نمایشگاه است که با گردآوری بهترین محصولات حوزه کودک و نوجوان، توانسته است نظر بازدیدکنندگان را به خود جلب کند.

 همچنین با برگزاری این نمایشگاه، فرصتی مناسب برای شهروندان و گردشگران نوروزی به وجود آمده است؛ تا با صنایع دستی محلی آشنا شده و این محصولات را خریداری کنند.

گفتنی است پس از پایان فاز اول بهسازی فضای مرکز شماره یک شیراز در اسفند ١۴٠٢، برپایی این نمایشگاه اولین رویداد فرهنگی هنری کانون فارس در گذر حافظیه است.

هم زمان با ایام نوروز کانون فارس فروشگاه کتاب، صنایع دستی و محصولات فرهنگی هنری را در گذر حافظیه دائر کرد

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =