تقدیر  از برگزیدگان کانون لارستان در مسابقات نقاشی با حضور فرماندار

از برگزیدگان مسابقات نقاشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لارستان، با حضور فرماندار تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس، مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقات بین‌المللی و ملی نقاشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز لارستان به همت فرماندار این منطقه برگزار شد. در این مراسم با حضور خانواده‌های برگزیدگان در محل فرمانداری برگزار شد؛ سه نفر از برندگان مسابقات تجلیل و تقدیر شدند.


امیرعلی تقوی فرد، با بهره‌گیری از استعداد خلاقانه خود، در مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان "بَنسکا" که در کشور بلغارستان برگزار شد، نشان طلا را به دست آورد. آثار او با موضوع "بازی مورد علاقه شما"، توانست نظر داوران را جلب کرده و او را به عنوان یکی از برترین نقاشان کودکان این مسابقه تشویق کند.


دلسا نوری دیپلم، نیز از جمله برگزیدگان بیست و دومین مسابقه بین‌المللی نقاشی اوورا در کشور پرتغال در سال ۲۰۲۱ بود. آثار خلاقانه و منحصربه‌فرد او، به او افتخار اخذ دیپلم را برای این مسابقه به ارمغان آورد.


همچنین، پویان پیرغیبی نیز در بخش نقاشی سال ۱۴۰۲ سوگواره ملی بچه‌های اربعین، به عنوان برگزیده تقدیری انتخاب شد. آثار او نشان دهنده استعداد و ذوق هنری وی است که مورد توجه داوران و ارزیابان مسابقه قرار گرفت.


این مراسم، نشان از توجه و حمایت مقامات محلی در حوزه هنر و فرهنگ بومی جامعه دارد و به ارتقای استعدادهای خلاق و هنری کودکان و نوجوانان منطقه تأکید می‌کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =