کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان همدان به مناسبت روز قدس بیانیه صادر کرد

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان در دفاع از کودکان و نوجوانان مظلوم غزه بیانه‌ای صادر و از تمامی کودکان و نوجوانان استان خواست با حضور در راهپیمایی روز قدس از کودکان و نوجوانان مظلوم غزه حمایت کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان با انتشار بیانیه‌ای "جنایت‌های رژیم غاصب اسرائیل در به خاک و خون کشیدن مردم مظلوم فلسطین به‌ویژه کودکان و نوجوانان زجرکشیده غزه" را محکوم کردند.

 متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:


بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِیمِ

أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا ۚ وَإِنَّ اللَّهَ عَلَیٰ نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ

مجموعه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان ضمن محکوم کردن حملات وحشیانه رژیم غاصب و اشغالگر قدس با تمام وجود انزجار و نفرت خود را از جنایات هولناک و ننگین رژیم صهیونسیتی خصوصا حملات هدفمند دشمن صهیونیستی و سیاست‌های جنایتکارانه آن اعم تعقیب و بازداشت و محروم کردن کودکان و نوجوانان از ابتدایی‌ترین حقوق انسانی و شهادت مظلومانه هزاران کودک و نوجوان فلسطینی که در جنگی نابرابر و بدون آب، غذا و دارو جان باختند، اعلام کرده و در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و با تمام وجود فریاد مرگ بر اسرائیل را سر داده تا کودکان و نوجوانان مظلوم و بی پناه غزه بدانند که تنها نیستند و رژیم منحوس اسرائیل بداند که با این اقدامات وحشیانه و پیگیری توطئۀ کوچ اجباری، مردم غزه را در مسیر مقاومت متوقف نخواهند کرد و این تنها خیالی باطل است و مردم غزه خانواده‌های همین رزمندگان سرافراز هستند که تا تحقق هدف نهایی که آزادی فلسطین و قدس شریف است، دست از مقاومت بر نخواهند برداشت و مردم فلسطین مانند همیشه پایدار، صبور و مقاوم هستند و به فضل خداوند متعال و به برکت خون مطهر شهدای راه مقاومت، وعدۀ صادق امام خمینی (ره) و امام خامنه‌ای حکیم در حال تحقق است و پیروزی‌های بزرگ بسیار بسیار نزدیک است...

از این رو حضور شما کودکان و نوجوانان استان دارالمومنین و دارالمجاهدین در کنار سایر کودکان و نوجوانان ایران زمین در راهپیمایی روز قدس به جهانیان ثابت خواهد کرد که آینده سازان ایران اسلامی همواره در تمامی صحنه‌ها حضور خواهند داشت. منتظر حضور سبز شما به همراه خانواده خواهیم بود. گام‌هایتان استوار باد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =