کد خبر: 338384
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۱
بازدید 121
پیام دعوت‌ مدیرکل کانون گلستان برای‌ حضور در راهپیمایی‌ روز جهانی قدس

مدیر کل کانون پرورش فکری گلستان در بیانیه ای از آحاد ملت شریف استان و به ویژه جامعه کودکان، نوجوانان و خانواده‎‌ها برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره‎کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان، الهه غیناقی، با انتشار بیانیه ای از آحاد ملت شریف ایران و به ویژه جامعه کودکان، نوجوانان و خانواده‎‌ها برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت نمود؛ متن این بیانیه بدین شرح است:

جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در غزه و کشتار زنان و کودکان و مردم فلسطین، حملات سبوعانه به مناطق مسکونی سوریه و ایجاد ناامنی برای کودکان، نشان دهنده ماهیت خبیث و ددمنشانه و خونریز و افول قدرت پوشالی آن است.

آنچه بارها دیده‌ایم افزایش تبلیغات دروغ بنگاه‌های خبری، تروریسم بین‌المللی و افزایش وقاحت در تعرضات نظامی رژیم صهیونیستی در سایه حمایت استکبار غرب در مقابل قیام ایمانی و انقلابی جبهه مقاومت بوده است.

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، با نفس قدسی امام راحل (ره)، نماد وحدت و انسجام ملت‌های مسلمان علیه رژیم غاصب و روز تجلی قدرت متراکم جهان اسلام در مقابل ستمگران است. روز قدس، مرزهای تعلق به یک نظام و یک تفکر را درنوردیده و به معیار و میثاقی برای اعتراض و مقابله با جریانات ضد بشری، تمامیت خواهی استکباری، بروز فریاد آزادی خواهی و جریان ظلم ستیزی گردیده است. فارغ از هر تفاوت رنگ و ظاهر و قوم و مرزهای فکری و جغرافیایی، روز قدس نماد احترام به حرمت‌های خاک و آزادی و استقلال هر ملت مستقل و نمادی برای وحدت و مقابل جریانات تحمیلی ظلم جهانی و جهانی‌سازی استکباری است.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان، از ملت مسلمان استان، به ویژه جامعه کودکان، نوجوانان و خانواده‎‌های با بصیرت، دعوت می‌نماید در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس، شرکت نموده و جشن مقدماتی سر نگونی رژیم کودک‌کش و نامشروع و غده سرطانی منطقه مسلمان را با سنت الهی ان الباطل کان زهوقا به نمایش بگذارند.

پیام دعوت‌ مدیرکل کانون گلستان برای‌ حضور در راهپیمایی‌ روز جهانی قدس

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =