معرفی کتاب شاعران و نویسندگان فاخر حوزه کودک ونوجوان به اعضا در مرکز فرهنگی هنری کوی پلیس

مرکز فرهنگی هنری کوی پلیس بندرعباس به مناسبت روز جهانی کتاب کودک با اجرای فعالیت هایی از جمله معرفی کتاب با اعضا این روز را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری استان هرمزگان ، سمیه اسلامی مربی مسئول مرکز فرهنگی هنری کوی پلیس بندرعباس گفت: فعالیت‌هایی  به مناسبت گرامی داشت روز جهانی کتاب کودک در این مرکز برگزار شد.
اسلامی گفت: به مناسبت آغاز سال نو و همزمان با روز جهانی کتاب کودک،اعضا در کارگاه معرفی کتاب با شخصیت شاعران و نویسندگانی که برای کودکان این مرز و بوم کتاب نوشته اند و به کودکان این سرزمین اهمیت می دهند شرکت کردند تا با این شخصیت ها و آثار فاخرشان آشنا شوند.
 وی همچنین افزود: از آن جایی که کانون پرورش فکری در حوزه تخصصی کودک و نوجوان فعالیت می کند پس این امر مهمی است که کودکان را دریابیم و به آن ها کتاب های خوب و ارزشمند معرفی کنیم.
مربی مسئول مرکز فرهنگی هنری کوی پلیس بندرعباس با بیان اینکه در این روز بیش از 80 جلد کتاب به اعضا امانت داده شد گفت: علاوه بر معرفی کتاب، پس از روخوانی کتاب شعر  فصل بهار، اعضا کارت پستال گل همیشه بهار را ساختند. تا با خاطره ای خوش سال جدید را شروع کنند.
گفتنی است، این برنامه در روز چهاردهم فروردین در مرکز فرهنگی هنری کوی پلیس بندرعباس با حضور ۲۰نفر از اعضا فعال برگزار شد.
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =