کد خبر: 338561
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۶
بازدید 54
اعضای مرکز ۸ و ۱۵ برگزیده مرحله اول پویش ملی «خوانش کتاب» شدند

اسامی برگزیدگان مرحله اول پویش ملی «خوانش کتاب» از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان تهران؛ این پویش سراسری با شعار «آینده خواندنی است»، با هدف توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در میان دانش آموزان و خانواده ها به صورت رسمی از پنجم آذر با رونمایی از پوستر این پویش با حضور وزیر آموزش و پرورش، در بستر برنامه کاربردی شاد آغاز شد و تا خرداد ۱۴۰۳ نیز ادامه دارد.

در بخش «۱۰۰ ثانیه با کتاب» دانش‌آموزان پایه اول تا ششم، بخشی دوست‌داشتنی از کتاب مورد علاقه خود را در قالب فیلمی که با موبایل ضبط کرده‌اند در نهایت ۱۰۰ ثانیه‌ای، روخوانی و بلندخوانی و این فیلم را در صفحه شاد بارگذاری می‌کردند. به این طریق به معرفی کتاب مورد علاقه‌ برای دیگر همسالان‌شان می پرداختند.

بر همین اساس و با اعلام رسمی نتایج این بخش، ارغوان ثقفی‌نیا عضو مرکز فرهنگی هنری شماره ۸  و اسرا سوری عضو مرکز فرهنگی هنری شماره ۱۵ در رده سنی (کودک) انتخاب شدند.

همچنین در بخش «عکس از کتاب‌خانه خانگی» نیز، ارغوان ثقفی‌نیا و لیانا وطن‌خواه اعضای مرکز فرهنگی هنری شماره ۸ برگزیدگان مرحله اول این پویش هستند.

بر اساس این خبر، تهیه فیلم‌های ۱۰۰ ثانیه‌ای از خوانش کتاب از سوی کودکان، تهیه پادکست، نماهنگ کتاب صوتی از سوی نوجوانان و خوانش کتاب از سوی اعضای خانواده برای دانش‌آموز، عکاسی از کتاب‌خانه‌های خانگی، از جمله برنامه‌هایی است که برای اجرای گسترده‌تر و فراگیر این پویش در سراسر کشور پیش‌بینی شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =